Minulý týden jste si mohly všimnout drobné změny, která nastala na našem magazínu. Pod delším čase se opět objevila denní témata a vrátily se hodinové a bodovací soutěže.

Příspěvků od vás nám chodí hodně, ale na některých je znát, že jste na jejich přípravu neměly dost času. Rozhodli jsme se tedy, že vás o chystaných tématech a soutěžích budeme informovat dopředu.

Tento týden je specifický, neboť nám ho přesně uprostřed, ve středu, rozetne státní svátek.
Ale popořádku.

V pondělí, tedy dnes, bude celý den editovat redaktorka Dana Svobodová. A o jejím tématu dne jste se již mohli dočíst v pátek. Chystá se zavzpomínat na své taneční a taneční jejích dcer a vyzývá vás, abyste se do vzpomínek ponořily i vy. Většina z vás jistě má ráda tanec a historek i fotek z různých tanečků, tanečních diskoték a večírků, kde se tancovalo, máte jistě přehršle.

V úterý - zítra bude editorkou Simona Škodáková. Naše služebně nejmladší redaktorka nemá s editováním ještě tak bohaté zkušenosti, přesto bude mít na starosti nejen vaše příspěvky, ale uspořádá i soutěž na celé úterý i sváteční středu. Formu soutěže se dovíte v průběhu dnešního odpoledne v novince.

Ve čtvrtek bude editovat Eva Soukupová. Není redakční strašidlo, ale protože se blíží dušičky a i v Čechách už je známý svátek vydlabaných dýní - Halloween - vybrala si téma jí blízké. Chce si povídat o strašidlech, strachu, obavách svých i vašich. Těšit se bude na vaše strašidelné fotky i příběhy, na vaše fóbie a paniky.

V pátek se do vás pustí Jakub D(rak) Kočí. Stejně jako v úterý se nechystá žádné speciální téma, ale můžete se těšit na soutěž.

To, že v ten který den nevyhlašujeme téma dne, neznamená, že od vás nechceme dostávat e-maily do naší redakční pošty. Chceme, a o to víc. Pokud vás něco zaujme, šokuje, pobaví - pošlete nám to kdykoliv. Těšíme se na vaše příspěvky a věříme, že když to zaujme vás, že tím pobavíte i vaše spolučtenářky. Ty nejlepší příspěvky, které zveřejníme, odměníme.

A co byste si tento týden určitě neměly nechat ujít? Připravujeme článek o životním osudu maminky, jejíž dcera ve 14 letech otěhotněla. Míša Kudláčková v pátek opět začne vykládat karty. Zabýváme se i tématem nasílí, které některé z vás páchají na mužích, a nevyhneme se ani tématu, jak si užít šestinedělí - tedy pokud to vůbec jde. Tohle a mnoho dalšího se tento týden odehraje na našem magazínu. Pokud máte téma, které vás zajímá, nebo příspěvek k denním tématům, určitě nezapomeňte napsat na náš redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Za týden se na vás opět těší váš šéfredaktor.

Reklama