Tento týden se můžete zúčastnit běžecké výzvy Run for The Oceans. Firma adidas ve spojení s organizací Parley v rámci této kampaně odstraní plastový odpad z pláží podle toho, kolik kilometrů se nám společnými silami podaří uběhnout. Virtuální sbírání kilometrů pomocí běhu probíhá tento týden a potrvá až do neděle 8. června. Každý kilometr se počítá a každý se může zapojit.

My v redakci jsme se také do výzvy zapojily! Vendula, Klára a Maruška tento týden běhá v modrých tričkách a sbírá potřebné kilometry. Nejsme v tom samy! Moc děkujeme čtenářkám, které se připojily do naší výzvy a do skupiny Žena-in v rámci aplikace Adidas Running. Děkujeme za fotky, které nám běžkyně zaslaly a za milé emaily, jak je tato akce baví.

60b9ed71a98abobrazek.png
Foto: čtenářky
60b9ed8c06d19obrazek.png
Foto: čtenářky
sas.jpg
Foto: Vendula Kubalíková,  Klára Křížová a Marie Cicvárek Fléglová

Připojíte se také? Do konce týdne je ještě dost času a každý uběhnutý kilometr se počítá! Jak se připojit? Poradíme, jak na to!
ss.jpg
Kolik za týden uběhnete a kde budete běhat je jen na vás. My se moc těšíme, že se k nám přidáte do naší podskupinky, napíšete nám na redační e-mail, jak vás akce bavila a pokud nám pošlete i své fotky, budeme moc rádi. 

be2.jpg
Foto: Klára Křížová

Budete si muset stáhnout aplikaci adidas Running. Dále pak dole v menu najdete heslo Komunita - když se vám otevře, tak do horního pole napište název skupiny Žena-in a tlačítko připojit se.

1.jpg
image-processing20210505-30956-gmxakb.jpg
Foto:adidas-cz.prowly.com
bebe.jpg
Foto: Klára Křížová

Více informací najdete na adidas.cz/parley.
60a4f0c8f0f6aobrazek.png

Reklama