Nová láska naší lesbické tenisové hvězdy Martiny Navrátilové je ruská kráska a milionářka Julia Lemigová, která v roce 1991 svou zemi reprezentovala na Miss Universe.

nn

Smrt syna i manžela

Krásná a bohatá Julia má ale za sebou pěkně dramatickou minulost. V roce 1999 porodila francouzskému bankéři Eduardu Sternovi (který kvůli ní opustil manželku) syna Maxmiliána, který však v březnu následujícího roku zemřel na vnitřní zranění. K jeho smrti došlo jen několik dnů poté, co si Julia najala novou bulharskou chůvu. Ta po incidentu zmizela neznámo kam. Případ byl nakonec v roce 2002 odložen. Bankéř Edouard Stern byl zase v roce 2005 nalezen zastřelený ve svém domě v Ženevě. Měl na sobě latexový obleček a úmrtí nejspíš předcházely sadomasochistické hrátky. K vraždě se přiznala jeho milenka Cecile Brossard. Není lepší milovat ženu?

Když miluje žena ženu

Nový zamilovaný pár trávil dovolenou v jihofrancouzském St. Tropez. Novináři je obě zastihli na nákupech. Julia Lemigová je poslední miss SSSR, dnes je z ní úspěšná podnikatelka - vlastní kosmetickou firmu White Russia a lázně v Paříži. Ta Martina si ale dovede vybrat partii! Podle francouzských médií jsou Navrátilová s Lemingovou dokonce zasnoubené. Domněnku potvrzuje fakt, že obě nosí na levé ruce stejný prsten.

Tvrdá Martina

Ani Martina neprožívá idylické období. Soudí se totiž s bývalou milenkou Toni Laytonovou, kterou na jaře po dramatických eskapádách opustila. Její ex to však nevydýchala a dala ji k soudu, kde požaduje polovinu majetku, který Martina nabyla během jejich sedmiletého vztahu, a odstupné za citovou újmu. Navíc ji obvinila i z domácího násilí. Se šlachovitou Martinou zkrátka nejsou žerty.

Foto: topnews.in

Líbí se vám nová láska Navrátilové?

Reklama