IMG-0161.jpgJak pečujete o svou pokožku, která je pod neustálým vlivem podmínek jako je přímé slunce, vítr?
Je pravda, že trávím spoustu času venku, a tak pleť i pokožka dostávají dost zabrat, hlavně v létě. Přiznám se, že nejsem zrovna typ ženy, v jejíž koupelně byste našli tuny kosmetiky, používám spíš pár základních věcí, ale sluneční přípravky mají u mě své stálé místo.

Stalo se vám někdy, že jste se na kurtu díky slunci spálila?
Neměla bych to asi přiznávat, ale stalo. Nyní jsem ale opatrnější a před každým tréninkem nebo turnajem se poctivě namažu.

Je pro vás důležitá kvalitní sluneční ochrana?
Samozřejmě, nikdo nechce být spálený a mít vrásky.

Vybíráte si pečlivě sluneční přípravky, které používáte?
Ano, protože je používám velmi často. Musejí mít kvalitní složení, vysokou UV ochranu, vyhovovat mé citlivé pokožce, a být mi příjemné jak při mazání, tak poté na kůži.


Jste tváří značky EAU THERMALE AVENE, produktů spojených s ochranou pokožky před sluncem. Co to pro vás tato značka znamená a jaké přípravky používáte?

EAU THERMALE AVENE splňuje kritéria, o kterých jsem mluvila. Navíc je výběr přípravků tak široký, že není problém použít pokaždé něco jiného podle potřeby a příležitosti, ať je to už výše UV ochrany, nebo způsob nanášení: krém, olej, sluneční mlha, fluid na obličej, který absorbuje pot nebo třeba sluneční make-up. No a už téměř nedám ani ránu (doslova) bez termální vody. Ve sportovní tašce s sebou na kurt nosím 150ml balení, cestovní balení zase můžete mít stále s sebou. V letadle mě pleť občas pne a pálí, tato voda mi vždy pomůže, navíc příjemně osvěžuje.

Jakou s nimi máte zkušenost?
EAU THERMALE AVENE jsem znala a občas používala už před oficiální spoluprací, proto mně nabídka stát se tváří značky velice potěšila. A teď už jsem „nakazila“ i sestru, maminku, a dokonce svého muže.

Používáte od EAU THERMALE AVENE i jiné přípravky?
Ano, mám ráda například fluid 3v1 na odličování, hydratační emulzi a se sestrou jsme si oblíbily make-upy z řady Couvrance.

Jakou si dopřáváte péči o tělo? Používáte například tělová mléka, hydratující krémy?
Upřímně nejsem zrovna fanoušek každodenního mazání, ale kvůli pobytu na sluníčku jsem to musela změnit. Občas používám mléko po opalování. No a EAU THERMALE AVENE nyní uvedla nový tělový suchý olej ve spreji, takže dám možná pravidelnému mazání ještě šanci.

Najdete si čas na sledování kosmetických novinek? Patříte k těm, co mají rády chvíle samy pro sebe, kdy si zkouší různé dekorativní novinky, jako je make – up, řasenky, tužky na oči...nebo máte své oblíbené produkty, které neměníte?
Moc času sama na sebe nemám, a pokud ano, ráda ho trávím se svými nejbližšími třeba u grilování. Ale asi jako každá žena neodolám něco nového vyzkoušet, když se najde příležitost. Občas si prolistuji nějaký časopis nebo online magazín, abych byla v obraze. Neměním to, co mi dokonale sedí. Teď je to zrovna tekutý make-up a řasenka od EAU THERMALE AVENE.

Máte spojený relax s vůněmi? Například když si dáte koupel, uvolníte se, je vám příjemné, když použijete koupelové pěny nebo oleje?
Ano, ráda si občas dopřeji horkou koupel s pěnou nebo relaxačními oleji. Je to pro mě výborný relax i po psychické stránce.

Jaký typ vůní máte ráda? Střídáte je podle nálady?
Mám řadu voňavek a parfémů a střídám podle nálady, nebo příležitosti. Přes den a v létě hlavně lehčí svěží vůně, večer zase těžší a více kořeněné.

DSC-8269-original.jpg

Děkujeme za rozhovor, který není na ryze sportovní téma. Mějte se hezky a přejeme vám mnoho úspěchů. Máte náš velký respekt!
 

Reklama