RockSpring2018-Barbora-Strycova-1-preview.jpg

“Mám ráda, když se spojí zajímaví lidé a vzniká brand s duší. Přesně to pro mě symbolizuje značka Rock Spring, se kterou spolupracujeme už druhou sezonou. U nás doma nosíme Rock Spring všichni. Pro mě je to moje oblíbená obuv cestou na tréninky a David si je bere na své koncerty. Baví mě nové tvary a střihy a také jsem nesmírně zvědavá, co do příštího roku přinese právě spolupráce s malířem Musa.“ dodává Bára Strýcová.

RockSpring-collection2018-2-preview.jpg

„Těší nás, že naše spolupráce s Bárou Strýcovou pokračuje i letos. Bára se k nám hodí, protože je podle nás symbolem toho, že když člověk ví, co chce a má energii na sobě makat, tak se i z našich Čech dostane na světový top. Přesně tak vnímáme i naši značku, děláme, co nás baví a je to vidět" –  doplňuje Pavel Podzemský, majitel značky Rock Spring.
Na sezonu jaro/léto 2018 přichází značka extra pohodlných bot z ručně proplétaných gumiček s novými unisex modely, které se hodí pro celou rodinu.
Boty jsou vyrobeny originální metodou, proplétání gumiček, díky čemuž je bota lehká, ohebná a lehce omyvatelná.

RockSpring-collection2018-3-preview.jpg

Značka Rock Spring

RockSpring2018-Barbora-Strycova-3-preview.jpg

Extra pohodlné boty z ručně proplétaných gumiček jsou světovým originálem. Hodí se na výlet, na pláž, na pohodu... na cestu kamkoli. S prvním prototypem tohoto modelu bot přišel Pavel Podzemský v roce 2005. Od té doby jsou středobodem kolekce. Značka se v plném proudu rozjela v roce 2009, když se ukázalo, že se botám po úspěchu v Evropě daří výborně i na světovém trhu. Dnes Rock Spring boty nosí lidé v 25 zemích na 4 kontinentech.

ORLANDER-NAVY-1-.jpg

LAVIA-PINK-01.jpg

Uložit

Uložit

Reklama