Někdy se zdá, že příroda nadělila ženám mnoho překážek na cestě k dokonalé postavě. Celulitida je jednou z nich.

Příčin vzniku celulitidy je několik. Od dědičnosti, přes nezdravou skladbu jídelníčku, chybný pitný režim, příliš upnuté oblečení až po nedostatek pohybu. Celulitida jako taková vzniká v podkoží, kdy soustava kolagenních elastických vláken obklopená tukovými buňkami tlačí na kůži. Podle tohoto jevu se celulitidě říká pomerančová kůže. Tukové buňky totiž dokáží svůj objem zvětšit až padesátkrát, bohužel. Při celulitidě tak dochází k omezení cirkulace krve a lymfy v podkoží a tukové buňky se spojují do tvaru hroznu.

Nápravu mohou alespoň částečně zjednat klasické nebo speciální lymfatické masáže. Léčit celulitidu je pracné, zdlouhavé a v mnohých případech i bolestivé. Zapomínat by ženy neměly ani na speciální zeštíhlující krémy a gely proti celulitidě. Poslední novinkou v boji proti pomerančové kůži je Chladivý gel proti celulitidě Cellu-Sculpt od Avonu. Rychle se vstřebává a účinně zvlhčuje pokožku. Hlavně však spaluje, díky svému složení, tuk usazený pod kůží, zlepšuje cirkulaci krve a lymfy v postižených místech (což je jinak podstatou bolestivých masáží). Zároveň Chladivý gel proti celulitidě Cellu-Sculpt pomáhá odstraňovat z organismu přebytečnou vodu, takže tělo vyplaví mnohem snadněji toxiny vzniklé při procesech látkové výměny.

Po jeho pravidelném 28denním používání zjistíte, že se Vaše celulitida omezila až o 60 %!

Převedeno na objem Vašich stehen, znamená to úbytek až 2,5 cm z jejich obvodu. Je za tím speciální směs čínských bylin, kořenu ženšenu, karnitinu, břečťanu, kofeinu, gingo biloby a výtažku z myrty. Nejedná se tedy o žádné složité chemické sloučeniny!

Tak se rozlučte přírodní cestou se svou celulitidou a dopřejte si postavu, jakou jste vždycky chtěla. K tomu, aby byla celulitida minulostí, stačí zavolat Vaší Avon Lady nebo na infolinku 257 089 189.