To nejhorší, co může rodiče potkat, je bezpochyby smrt vlastního dítěte. Lenku tato tragédie potkala, bohužel. Nyní se jí ale zesnulý syn vrátil, jen v jiné podobě, než je ta lidská, myslí si.

O Lukáška, syna, kterému bylo osm let, přišla Lenka před třemi lety. Příčinou byla zákeřná nemoc. Není třeba popisovat, jak se maminka po ztrátě milovaného dítěte cítila a stále cítí. Nedávno se jí ovšem přihodila zvláštní věc. Tehdy začala věřit, že se její syn znovu narodil a převtělil se. I jí to přišlo směšné, ale vše nasvědčuje tomu, že to tak opravdu je. Tedy, podle jejího vyprávění.

dog

Mohlo by vás zajímat:

„Asi před čtyřmi měsíci jsem našla před naším domem toulat se odrostlé štěňátko. Nikde nikdo, tak jsem si ho vzala k sobě, že najdeme majitele. Hned první den jsem si všimla zvláštní věci. Pejsek se uvelebil v místnosti, kde měl pokojíček Luky, v místě postele. To mě zarazilo, v baráku máme několik pokojů, on ale zalezl do toho, kde nic není.“ Tím to ale neskončilo. Lenka s novým kamarádem zažívá víc věcí, které prý spojují chlupáče se synem.

„Brit, jak jsme ho pojmenovali, našel útočiště v Lukáškově pokojíčku. Vždy tam chodí spát. Má tam už i svůj pelíšek. Může se utlouci po vanilkovém pribináčku. Toho miloval i syn. Na zahradě je jeho nejoblíbenějším koutem místo, kde bylo kdysi pískoviště spolu s domečkem na hraní. Nesnáší vodu a bouřky, stejně jako Luky. Co mě ale vážně zaráží je to, že velmi často si lehne před skříňku, na níž jsou fotky mého dítěte a kouká na ně, takovým smutným pohledem. Je to divné říci nahlas, ale opravdu si myslím, že Brit je nás mrtvý milovaný syn. Jen k nám přišel v jiné podobě.“

Čtěte také: