Citlivá pokožka je v dnešní době častější problém, než si možná myslíte. Kůže je v téměř neustálém kontaktu s nejrůznějším oblečením, a pokud se při praní používají příliš agresivní přípravky, může u citlivé pokožky dojít k jejímu podráždění. To nejmenší, co pro ni můžeme udělat, je správná volba aviváže, aby oblečení a prádlo bylo měkké a jemné na dotek. Značka Silan společnosti Henkel ČR představuje inovovanou řadu aviváží Silan Sensitive. Ta dodá prádlu tolik potřebnou hebkost a jemnost a zároveň díky novému dermatologicky testovanému složení máte skutečnou jistotu, že je vhodná jak pro jemnou pokožku miminek, malých dětí, tak i pro osoby s citlivou pokožkou, stejně jako pro alergiky. To vše navíc potvrzuje i doporučení Evropského centra pro výzkum alergií (ECARF).

Nová aviváž Silan Sensitive nejenže zanechává prádlo úžasně hebké a jemné na dotek, ale jeho nové složení je dermatologicky testované. Maminky miminek a malých dětí, stejně jako osoby s citlivou pokožkou tak mohou s novinkou Silan Sensitive bez obav využívat všech výhod aviváže a těšit se z hebkého a jemného vypraného prádla.  

Silan Sensitive

Nová aviváž Silan Sensitive je dostupná ve dvou variantách - Silan Sensitive a Silan Sensitive Rose & Silk Extracts. Kromě nádherně jemných vůní se mohou obě varianty pochlubit vynikajícími výsledky v testech ECARF.

ECARF je celoevropský neziskový institut, který využívá vědecké výzkumné techniky k testování pro alergiky vhodných výrobků. Test inovované aviváže Silan Sensitive ukázal velmi dobrou snášenlivost lidmi s alergiemi[1], díky čemuž se každé balení Silanu Sensitive může pochlubit ECARF pečetí kvality pro výrobky vhodné pro alergiky.

Nové aviváže Silan Sensitive a Silan Sensitive Rose & Silk Extracts jsou k dostání v několika velikostech balení s těmito doporučenými maloobchodními cenami: 69,90 Kč (1l), 139 Kč (2l) a 179 Kč (3l).

1] Zdroj: Dermatologická, verneologická a alergologická klinika, 2013.

Reklama