Chlapi?

Jeden vznikl a ostatní jeli jako přes kopírák. Chlapi to mají jednodušší, než my ženské. Nejsou ani tak citově založení a určité situace zas tak moc neprožívají. Chlapi, to je kapitola sama o sobě. Tak já například na svém příteli nesnáším, když za sebou nechává nepořádek, a to už jsme si pořídili myčku. Nejvíce ho proklínám za to, když dojí a odejde od stolu, nechá tam talíř a není schopen ho strčit ani do té myčky. Také nenávidím, když jsou u postele jeho smradlavé a zmuchlané ponožky, rozházené prádlo na gauči za celý týden a plastové láhve od minerálky u jeho PC "koutku".

Pro mého přítele je tedy charakteristický chaos, ve kterém se údajně vyzná a myslím, že kdyby nad ním nebyl můj dohled, tak by možná shnil ve špíně :) Takže jsem na něj pořádný pedant, co se týče úklidu, a tak mi pěkně šlape, jako hodinky. Jakmile mu trochu "uvolním", je problém...

Naopak si ho cením za to, že domácí práce mu nejsou cizí a když se do nich vrhne, tak je to s opravdovým nasazením a dokáže ledacos opravit. Je skvělý v tom, že dokáže opravovat auta bez toho, aniž by měl na to kvalifikaci, a tak nemusíme dávat při poruše auto do servisu a ušetříme spoustu peněz, jen si koupíme danou součástku a přítel jí podle manuálu umístí na správné místo.

Takže milé dámy: Chlapi nás štvou a my je, ale tak to bylo, bude a je a přiznejme: Co bychom si bez chlapů počaly a oni bez nás:) TERKA Z KARVINÉ.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Domácí kutil je výborná věc, u nás to ale musím dělat já. I když na opravu auta jsem si ještě netroufla. Simona

Jak jsou na tom ti vaši mužíčci? Štvou vás něčím? Mají vyčerpávající zálibu? Vyžadují určitý stereotyp? Opakují své oblíbené historky stále dokola? Pojďte je trochu zdrbnout! Moc se těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama