Ahoj všichni!
Chtěla bych napsat, že nesnáším Bolka Polívku! Bohužel to není pravda, mám ráda jeho humor! Pokud teda není vulgární, což bývá, ale jen tak trochu. Umí si udělat srandu sám ze sebe, což oceňuji, ale kdo by to neudělal, když mu za to královsky zaplatí, že!!
Co mě ale před lety naštvalo, byl film Kurvahošigutntág! (joo, byla to dobrá komedie, všichni jsme se nasmáli!). Ten Bolek to hrál opravdu tak, že si fakt všichni čecháčci museli myslet, že na Moravě se chodí na záchod na dvůr.
Na vesnici fakt máme různé vymoženosti: nenosíme bílé ponožky do lodiček, holky od nás pracují v bordelech dokonce i v Praze! :). Je fakt, že je nám občas tak blbě, že nemáme ani tužku, ale hajzl!!? Ten hajzl opravdu nemáme na chodbě! Promiňte, musím jít: ,,Uhněte, slépky, nebo na ten dvůr nedoběhnu!!!" A to tam určitě běhala i bývalá paní první dáma!
Tož tak! :-)))))
1Mona
Milá 1Mono,
vy jste se tak krásně rozčílila. Nesmíte si to tak brát. Je to filmová nadsázka. To je jako byste tvrdila, že si teď všichni čecháčci budou myslet, že má Pecha křídla. A buďtě v klidu, bývalá první dáma určitě neběhala čurat do filmové dekorace, ale na normální splachovací záchod. Nebo přinejmenším na chemický.
Jo a mimochodem, ponožky v lodičkách jsou zase in.
Reklama