Nenechte se zmást titulkem. Sice mu skutečně něco visí až ke kolenům, ale jeho můžská chlouba to zřejmě nebude. Stejně tak je na tom další model, kterému se cosi protáhlo až k zemi. Podívejte se samy:

spodkyspodky

Pokud máte oba smysl pro humor, pořiďte si alespoň jeden z mnoha modelů vtipného prádla. Ptákovinou doslova a do písmene je plyšové a někdy dokonce i ozvučené spodní prádlo. Inu, rozhodně není na běžné nošení. Nebo si alespoň já neumím představit, jak se v takových spodkách souká do kahot. Nejspíš vás prádlo spíše rozesměje než vzruší, ale takový účel nejspíš „zvířecí“ tanga mají.

Když se vzruší, uslyšíte to!

spodkyspodky

V čem spočívá vtip? Když se muž nosící tento model vzruší, zapracuje jednoduchý mechanismus. Kohoutek vás na to upozorní zakokrháním, zebra zase zahýká. Otázkou zůstává, jestli se takto oděný muž vůbec dokáže vzrušit. Nepochybně se však najdou lidé, které ozvučené prádlo nadchlo. Zebrám, kohoutkům i dalším se na trhu daří. Pokud vás tyto spodky zaujaly, vězte, že k sehnání jsou například v internetovém obchodě sexshop.cz za cenu 380 korun.

Foto: internet

Jak by se vám v nich líbil váš muž? Koupíte je?

Reklama