Čtenářka Vmarta se kdysi slitovala nad jedním smutným osamělým automatem a vhodila do něj drobný obnos. Vyhrála! Jak ale příběh pokračoval - to si přečtěte v čtenářčině příspěvku.

Podařilo se smutnému hernímu automatu přivést k hráčské vášni čtenářku Vmartu, nebo nepodařilo? To se dozvíte v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...


Krásny den přeji všem sázkařům,

já nejsem nijak velký hráč. Kde tu si koupím los, někdy podám sportku. Jednou jsem podala euro miliony, to ještě hra začínala... jeje to už jsem pamětník:)... a vyhrála jsem 56 tisíc. To bylo radosti na starém bělidle! Prvně, co jsem udělala, pozvala jsem rodinku na správnou večeři a ostatní penízky putovali do prasátka a po čase i to prasátko zchudlo. A vzpomínám si, že jsem taky jednou hrála automat... bylo to u příležitosti setkání se školy a ten automat tam tak smutně stál :))) tak jsem do něj šoupla nějaký drobný a hele... mám na nové tenisky!! :)))
Jinak v hrách nemám moc štěstí, zato v životě ho mám.... hodné děcka a manžela, myslím si, že to je ta největší výhra v životě.

Přeji Vám hodně výher ne jen v sázení ale i v životě!
Vaše,
Vmarta

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 3. května 2012: Sázení

  • Sázíte? Hrajete nějakou loterii?
  • A pokud ne, vsadila jste někdy?
  • Jaký je váš vztah k hazardním hrám?
  • Je podle vás rozdíl, sednout si k výhernímu automatu, nebo podat sázkový tiket?
  • Kolik jste nejvíc vyhrála?

milkaSvé příspěvky formou příběhu mi posílejte na redakční e-mailovou adresu níže. Pokud chcete mít šanci na sladkou odměnu, třeba jako náplast na hráčské nervy, ať váš příspěvek dorazí do naší schránky nejpozději 3. 5. 2012 v 15.00 hodin a jeho délka je rovna nebo delší tomuto odstavci textu. A jaká že je ta sladká odměna? Jedna z vás za svůj „vsazený“ příspěvek získá pralinky I Lova Milka.

Reklama