Jestli vám nedělá problém přechod z léta do podzimu a raději než sandálky obouváte kožené kotníčkové boty, jistě zajásáte i nad změnami v kosmetickém světě. Tyto tři už jsou out a místo nich přicházejí tři super in novinky.

OUT: Lesklá víčka
5bc5c4cc23124obrazek.jpg

Lesklá víčka se k létu skvěle hodí, o to míň však k podzimu a zimě. Ale ruku na srdce, bavilo vás, jak vám víčka při každém mrknutí lepila? Nás moc ne, tak děkujeme, ale stačilo.

IN: Meruňkové stíny
5bc5c5d0f0f3aobrazek.jpg

Jemné odstíny meruňkové s třpytivými odlesky, to je to pravé ořechové! Mají ten pravý nádech podzimu, hodí se k červené nebo temně fialové rtěnce, skvěle ladí s aktuálními módními trendy a klidně si je může nalíčit blondýnka, zrzka nebo brunetka.

OUT: Mokrý efekt u vlasů
5bc5c68e7ee0cobrazek.jpg

Velmi často s tímto trendem více než úspěchu dosáhnete pořádného faux-pas. Proč? Protože mokrý se může velmi snadno zdát spíše mastným. A tak raději své kštici dopřejte výživu, lesk a objem.

IN: Lesklé a zdravé vlasy
5bc5c6e20f810obrazek.jpg

Jak bylo už zmíněno výše. Mokrému efektu odzvonilo, teď frčí krásná lesklá hříva. Dopřejte po létu vlasům ozdravnou kúru a pak ji nechte zářit. Víc k parádě nebudete potřebovat.

OUT: Jemné růžové rty
5bc5c8a452750obrazek.jpg

Odstíny růžové a letmý dotek nedbale nanesené rtěnky na rtech, to je super trend pro letní zážitky. K opálené pleti sedí nejlépe, ale není spíše čas na něco více podzimního a třeba i dramatičtějšího?

IN: Matné výrazné rtěnky
5bc5c87455784obrazek.jpg

Sametová, přesto matná, výrazná a perfektně nalíčená na rtech. Tak přesně taková rtěnka je letos na podzim in! Vsaďte na švestkové odstíny, klasickou červenou, anebo třeba hnědou. A zbytek líčení? Čím jednodušší, tím lepší.

Také si přečtěte: