Žena vamp

Nalíčené rty jsou hlavním bodem party make-upu. Je jedno, jestli rtěnka bude v neutrálním nude odstínu, temně červeném, či fialovém. Poslední dvě varianty mohou působit až příliš tvrdě, stačí ale vědět, jak je zkombinovat s líčením očí. U rtěnek všeobecně platí, pokud volíte výrazné barvy, zbývající make-up by měl být decentního charakteru. Zcela postačí pár tahů řasenkou. U party líčení se ale nemusíte držet při zemi. Nebojte se použít trendy metalické oční stíny, linky a nalepovací řasy.

  • Velmi efektně vypadá, když na rty použijete rozjasňovač. Můžete jej aplikovat i přes rtěnku. Rozjasňovač nanášíme nad horní ret, do tzv. srdíčka. K vidění je ale i rozjasnění střední části spodního rtu.

Ledová královna

Třpytky a metalické odlesky jsou letos u make-up artistů oblíbeným prvkem. Což dokazují slova vizážisty známých českých osobností Pavla Bauera. „Je jedno, jestli se bude jednat o třpytky, shimmer (menší třpytky) nebo metalické odlesky. Vše je správně. Doporučuji je použít všude, na očích, tvářích a rtech. Pokud by to bylo pro někoho příliš extravagantní, postačí zvýraznit oči tenkou třpytivou linkou. Make-up smíchejte s trochou rozjasňovače. Pleť získá zdravý a svěží vzhled,“ radí Pavel s party líčením.

  • Kombinujte barevnou škálu mezi sebou. Luxusní glam vzhled podpoří stříbrné, zlaté, modré, fialové a zelené tóny.


Sázka na jistotu

S klasikou v podobě černých linek, červených rtů nebo kouřového líčení nic nezkazíte. Neutrální make-up má výhodu, že s ním uděláte parádu v práci, ale i večer v baru. Navíc se nejedná o nic složitého. S trochou tréninku to zvládne každá žena. Pokud ale chcete dodat líčení party šmrnc, použijte rozjasňující tužky. Aplikují se do vnitřního rohu oka a pod obočí. Pohledu tímto trikem dodáte jiskru.

Oční linku můžete vykreslit v desítkách různých provedení. Nápadité jsou rozdvojené konce, zesílení či protažení linky.

Foto: Shutterstock.com

Nalíčit se můžete i podle videonávodů, kterých je na internetu nespočet.

Čtěte také:

Reklama