„Nejoblíbenější valentýnskou květinou je bez debat červená růže, o kterou má zájem drtivá většina našich zákazníků. V poslední letech stoupá také poptávka po tulipánech,“ komentuje Jitka Mandysová ze společnosti Fleurop a doplňuje: „Kromě těchto květin se na Valentýna objednávají různé směsové kytice. Ty jsou nejčastěji tvořeny červenými a růžovými květy a doplněny o srdíčka z drátku nebo filcu.“
5c52d251ad360obrazek.png

O velké oblibě těchto květin mluví i statistiky z květinové burzy v Holandsku. V období Valentýna se každoročně prodá během jednoho dne milion růží a další milion tulipánů. Kromě květin patří mezi oblíbené valentýnské dárky různé cukrovinky, šperky nebo přáníčka. „Naši zákazníci si oblíbili dárkové sady, které kromě květin obsahují ještě nějaké menší dárek. V nabídce máme kvalitní víno nebo bonboniéru,“ uvádí Jitka Mandysová.

V dnešní době, kdy technika boří hranice, není problém nechat zaslat květinu na druhý konec republiky, kamkoliv do Evropy i do zbytku světa. „Od objednání kytice po její doručení uplyne jen pár hodin. Naši florističtí partneři se nachází nejen v České republice, ale také v dalších 150 zemích po celém světě. Díky výběru té nejvhodnější partnerské prodejny, tedy té, která je příjemci nejblíž, jsme schopni zaručit čerstvost a top kvalitu doručených kytic,“ doplňuje Jitka Mandysová. Na webových stránkách společnosti si navíc můžete zvolit přímo příležitost, ke které máte kytici v plánu darovat. Tím pádem se pak nemůžete při výběru splést!
5c52d288c37fbobrazek.png

Objednávejte na FLEUROP.CZ5c52d2710e2d7obrazek.png

Reklama