Poslední dva příspěvky jsou od čtenářek Jithule a Elis19. Přečtěte si, jak to mají s novoročními předsevzetími ony.  

Pisatelka s nickem jithule

Zdravím všechny!

Novoroční předsevzetí jsem si vždy dávala již dlouhá léta. Někdy jsem je dodržela, ale většinu ne. Na konci ledna r. 2013 jsem si řekla, že přestanu kouřit. Prostě jsem típla cigaretu a přestala. Za chvíli tomu bude rok a já nekouřím. Chci tím jenom říci, že právě když si to dám jako novoroční předsevzetí (většinou je to neuvážené) tak to nedodržím. Chce to zpracovat v mozku. Říci si ne, nechutná mi to. Mě to vyšlo. A nebudu psát  z a t í m. Jsem si jistá, že už si nezapálím. Zkuste to, ať už se to týká kouření či něčeho jiného.

Hezký den všem – jithule

Pisatelka s nickem Elis19

Dobrý den, když si někdo dá novoroční předsevzetí a dodrží ho, má můj obdiv. Já to takhle postavené nemám, raději si v průběhu celého roku dávám jen maličké soukromé cíle a ty se mi také daří poměrně slušně dodržet. Když se mi třeba zdálo, že jsem více nervózní a odnášela to rodina, začala jsem chodit na doporučení kamarádky na jógu a reiki. Brzy se mi podařilo alespoň trochu více se ovládat a hned se vztahy mezi námi zlepšily. Došlo mi, že není nejdůležitější uklizený byt, ale že hlavní je pohoda alespoň doma, když všude okolo se děje čím dál víc zlých věcí. Člověk potřebuje mít zázemí, ze kterého může každý den čerpat.

Váhu už dlouho neřeším, dietu nedržím a jsem ráda, že zdraví mi slouží aspoň tak, abych se mohla radovat z každého nového dne.

Zdravím a všem čtenářkám, které předsevzetí mají, přeji, aby jim to vyšlo.
Elis19

Pozn.red.: Texty nebyly redakčně upraveny

_____________________

Děkuji oběma pisatelkám za jejich tematické příspěvky a za chvíli už nás čeká závěrečné vyhodnocení.

Téma dnešního dne: Novoroční předsevzetí

  • Dáváte si novoroční předsevzetí, nebo to pokládáte za absolutní nesmysl?
  • Nebo to ani nezkoušíte, protože předem víte, že to nesplníte?
  • Nebo naopak, každoročně si nějaké předsevzetí dáte a vzorně dodržíte?

Napište nám o tom

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme malým dárkem: knihou, jak jinak – o hubnutí. Pleťovým krémem kosmetiky Avon a rtěnkou od téže firmy.

cenaaaaa

Reklama