Bloumáte po našich stránkách a marně hledáte denní témata? Chcete už nyní vědět, co se tu bude celý týden dít? Narazila jste na správného člověka, já vám to všechno řeknu.

 

Iveta to vzala minulý týden od pondělí, já si vyzkouším Vaši orientaci, abyste se nenudily.

 

Takže:

Celý týden se s námi bude na novinkách podílet i Dana Svobodová, která s počítačovou gramotností postoupila do dalšího levelu. Gratulujeme! Odpusťte prosím proto případné zdvojené novinky a další chybičky, které se mohou přihodit. Neděláme to naschvál.

 

Máte zlozvyky? Nelžete! Víme, že nějaké máte. Každý má. Šťouráte se v nose? Mlaskáte u jídla? Koušete si nehty? Ne? Děláte horší věci? Sem s nimi! Jestli se Vám zdá, že má lepší zlozvyk Vaše babička, manžel,  tchyně nebo děti, těšíme se i na jejich.


Ve středu, 7. 12.
jsou celé stránky určeny jen vašim zlozvykům, tak se pochlubte. Šťourat v nose se s Vámi bude Markéta a Dana.

 

Soutěž na pondělí: LOGICKÁ SOUTĚŽ

 

Jste hravé? Hrajete na automatech? Propadla jste jim? Mastíte počítačové hry více než své děti? Nevíte už co se závislostí robátek na Gameboy? Máte doma každý svůj počítač a ujíždíte se každý na své hře? Stahujete hry z internetu? Už snad neděláte nic jiného?

Napište nám o tom pátek 9. 12, kdy se Vás těší Iveta a Dana.

 

Soutěž na středu: POZNEJ, CO JE NA OBRÁZKU

 

Mikuláš ztratil plášť, Mikuláška sukni… Strašili jste své děti čertem? Jaký byl Váš letošní Mikuláš. Máte fotky přímo z akce? Tak nám je pošlete, my Vám za ně možná také něco pošleme. Je vhodné strašit děti? Je Mikuláš zvyk nebo výchovný prostředek? O tom se spolu můžeme dohadovat v úterý 6. 12 s Ivetou a Danou.

 

Soutěž na úterý:  HLEDACÍ SOUTĚŽ – najděte čerty!

 

Věříte v karty? Chodíte ke kartářce? Splnilo se, co vám předpověděla? Máte doma své Tarotové karty? Vykládáte si pravidelně a sama si věštíte? Patříte mezi naprosté racionalisty a karty jsou pro Vás dobré jen ke hře v mariáš, a to pouze za předpokladu hraje-li se o peníze? Nevíte, co jsou karty, a žijete životem bez tajemna? Co Vás k tomu vede? Téma karet, kartářek a předpovídání budoucnosti nás čeká ve čtvrtek 8. 12. s Mirou a Danou.

 

Soutěž na čtvrtek: HÁDANKY

 

Co pro Vás znamená charita? Cizí slovo? Nebo přispíváte pravidelně? Darujete peníze na zvířata, na život, na stromy, na děti? Víte, kam své peníze posíláte? Přesvědčí Vás lidé na ulici, abyste dala na sbírku? Přispíváte vlastní aktivitou pro nějaké sdružení nebo humanitární organizaci? Jste osobní průvodkyní nevidomých nebo jezdíte na procházky s tělesně postiženým kamarádem? Komu jste kdy pomohli a čemu důvěřujete?

To je téma na pondělí 5. 12., kterým Vás provede Markéta a Dana.

 

Soutěž na pátek: TURNAJ V PIŠKVORKÁCH

 

 

A také dnes začala Velká Vánoční soutěž - její pravidla najdete ZDE! Přihlašte se a už hledejte svůj oblíbený recept a také nezapomeňte chodit a chodit a chodit na www.zena-in.cz

Reklama