Na  úvod musíme odstranit rest z minulého týdne. Ze čtvrtka na pátek probíhal turnal v samolodích. Bylo odehráno nad 900 soubojů s počítaček a vítězkou se stala čtenářka Alina. Gratulujeme jí k výkonu 36 výstřelů, který ji řadí  mezi vědmy. Posíláme ji deodoranty Fa stejně jako náhodně vybrané hráčce s nickem Vlasti – která odehrála hru číslo 481 a dokončila za 56.

 

Oběma výherkyním gratulujeme.

 

A teď k tomu co nás čeká. Po mnoha žádostech jsem se rozhodli vám dopředu říct co vás tento týden čeká za redakční soutěže (neslučovat s komerčními, které najdete pod položkou soutěže a v pravé liště.), a také jaká témata dne jsme přichystali na následujících pět dní. 


PONDĚLÍ 

Tedy dnes v pondělí si budeme psát a posílat maily na téma „Strach“ . Nebojte se, snad to nebude tak vážné jak to na pohled vypadá. Strach je přece krásné téma. Znám spoustu lidí co se rádo bojí. A téma je to jistě velmi široké. Od toho, čeho se nejvíc bojíte, jak jste se s nějakým strachem vyrovnala, jak jste někoho vystrašila, po to jak se nebát. Také o tom, jak po strachu přišla úleva i jak vám strach pomohl… A také jak se nebojíte, nebo jak někdo nemá strach i když by měl mít…

 

A dnešní soutěž? Nechte se překvapit a přijďte na náš server krátce po 13. hodině. Bude přichystána taková malá logická hříčka.

 

 


ÚTERÝ

Zítra, tedy v úterý se můžete dočkat tématu: „Jak jsem se pořádně zasmála“ . Co k tomu dodat. Veselé příběhy i fotografie jistě zaplní náš e-mail. Přednost dostanou výtvory vlastní, před těmi kopírovanými z jiných serverů a časopisů.

 

A zítřejší soutěž? Zahájíme Velký turnaj v piškvorkách. Hlásit se do něj budete moct od dnešního dne. Každé kolo bude na dva dny a o zahájení nového kola budete vždy den dopředu informováni. A aby to nebyla jen taková legranda hlavní cenou pro vítěze bude 500Kč, pro poraženého finalistu 300 Kč a na třetího zbude 200Kč. Tak přeji hodně štěstí. Pravidla čekejte zítra v hlavním vydání.

 

 


STŘEDA 

Středa bude v duchu erotiky. I do redakce dorazily informace o úspěšnosti polykacího článku. A také čtenost  všech erotických článků nás přesvědčuje o tom, že mnohé z vás nejsou puritánky, či přímo jeptišky a tak ve středu budeme čekat v redakčním mejlu příspěvky na téma „ Překvapení v sexu“ jestli milá, či nemilá nechám na vás. Jen upozorňuji, že obrazově nemůžeme ukázat úplně vše, takže některá nejmilejší překvapení asi nezveřejníme, jen ženská část redakce se jistě ráda pokochá…

 

Ve středu můžete čekat hodinovku o 1000 Kč začne přesně o půlnoci a potrvá přesně 24 hodin. Její pravidla zveřejníme v úterním vydání.


ČTVRTEK 

Ve čtvrtek bychom rádi ukázaly to, jak jste šikovné a dáme prostor vašim výtvorům. Poslední chlubící téma bylo velmi zajímavé. Redakce se bude těšit na vaše obrázky krásných podzimních zahrad, vašich úžasných domovů, či koutků na které jste právem hrdé. Také všechny vaše výtvory s popisem jak vás napodobit uvítáme.

 

A aby jste se ve čtvrtek nenudily budeme hledat v denní hledací soutěži. CO? To se nechte překvapit. A co za to také. Redakce musí výhru ještě zajistit

 

 


PÁTEK

A v pátek? Je bláznů svátek a tak si budeme psát na téma „Jak jsem se zbláznila“ . Jak mi z něčeho hráblo, i jak jsem bláznila štěstím.

 

A redakce uspořádá turnaj v samolodích, abyste se nám přes víkend nenudily.

 


 

A je to.  Jen připomínám, že redakce posílá vybraným přispěvovatelkám do redakčního mejlu dárky. A rozhoduje jen a jen vůle editorek nebo editora vydání.

 

A poslední drby z redakce? Je to již déle než týden a nové adeptky na redaktorky ženy-in se začínají rozkoukávat. V tomto týdnu bude redakce testovat i další adeptky a nejen na funkci redaktorek, ale i na nově vznikající funkci editorky.

 

A také stále hledáme novou šéfredaktorku. Jste-li velmi zdatná v práci s počítačem, vládnete velmi dobře rodným (předpokládáme že českým) jazykem a k tomu máte nadprůměrné organizační schopnosti a velkou dávku odolnosti proti stresu ozvěte se na e-mail redakce@zena-in.cz  . Samozřejmostí je každodenní pobyt v pražské redakci…

 

Přejeme  vám krásný týden a nezapomeňte že dneska se bojíme. Vaše příspěvky čekáme na e-mailu

 

redakce@zena-in.cz

 

a za to dárky pro vás, na vás čekají v redakci. Přejeme vám krásný týden a hodně zábavy na našem/vašem serveru!

Reklama