5e981ad55296cobrazek.pngJaký je kartáček SPOKAR O?

Tento kartáček se od klasických zubních kartáčků pro dospělé liší zástřihem vláken do tvaru „U“. Kratší vlákna ve střední řadě usnadňují přístup k zubům kolem zámků a drátků rovnátek, jemná ultra měkká polyesterová vlákna se zaoblenými konci dokonale odstraní zubní plak a jsou šetrná k dásním.

Kartáček má oblé držadlo, které se příjemně drží, a tenký prohnutý krček s malou hlavou usnadňující přístup ke všem zubům i kolem rovnátek.

Zubní kartáček SPOKAR O má několik barevných provedení. „Barvy a obal tohoto zubního kartáčku odpovídají moderní době, brali jsme ohledy na požadavky mladších zákazníků,“ říká produktový manažer SPOKARu David Fučík s tím, že cena nového kartáčku je 65 korun.

Více o produktu najdete ZDE

Recenze našich čtenářek, které nosí rovnátka
obrazek.png

Petra D.
Každý, kdo má rovnátka dobře ví, že jejich čištění a dočišťování je „boj“. A netýká se to jen dětí, ale i dospělých. Krom toho si musíte zvyknout, že je třeba zuby čistit po každém jídle, čištění zubů trvá déle a kartáčkovou výbavu je tak třeba častěji měnit. Nový kartáček na rovnátka jsem vyzkoušela několikrát a vyhovujeme mi, doteď jsem používala jen universální verze kartáčků. Navíc má krásnou barvu, takže se podle ní snadno orientuji, kam mezi ostatními kartáčky sáhnout.

Markéta K.
Spokar kartáček na rovnátka mě příjemně překvapil. Je jemný, kratší štětinky uprostřed jsou dobré pro čištění rovnátek a zámečků, kartáček se podle mě tak méně opotřebovává. A co je moc příjemné je kulatá rukojeť kartáčku - jeho tvar. Dobře se drží, zvlášť když musíte různě měnit polohu a čistit ze všech možných stran. Určitě plánuji do budoucna nákup zopakovat!

Linda Z.
Protože již několik let nosím fixní rovnátka je spotřeba zubních kartáčků jednou tak velká na rozdíl od běžnému čistění zubů bez rovnátek. S kartáčky Spokar jsem velmi spokojena, štětinky jsou velmi jemné a nemám s nimi žádný problém, což oceňují hlavně moje citlivé dásně. Další skvělá vlastnost kartáčku je, že má uprostřed drážku, která vyčistí i zámečky na zubech. Kartáček je příjemný do ruky. Štětinky kartáčku se dostanou opravdu všude. Jsem s ním spokojená. Kartáček určitě doporučuji, je kvalitní a cenově dostupný.

5e981b001e822obrazek.png

Více produktů ústní hygieny na SPOKAR.COM

5e981b6253a56obrazek.png

Naše články:

Reklama