Ačkoliv všude slýcháme, že opalování je škodlivé, většina žen neodolá a snaží se získat zlatavou  barvičku. Když jsme lehce opálené, vypadáme mnohem více sexy. Takže zítra probereme chytání bronzu po všech stránkách.

Dnes se sice zatáhlo, ale o víkendu má být zase azuro. Vyrazíte chytat bronz? Opalujete se raději na slunci, v soláriu, nebo používáte samoopalovací přípravky?

Nebo se neopalujete vůbec a zůstáváte celoročně alabastrová? Máte k tomu nějaký zvláštní důvod? Mění se věkem váš vztah k opalování?

Já se vám přiznám, že u mě se změnil rapidně. Jako mladá holka jsem se dokázala smažit celé hodiny a dokud jsem nebyla „černá jak bota“, nedala jsem pokoj. Nejraději jsme se opalovala s tátou na rybách. Jezdili jsme na Orlík, kde jsou nádherné písčité zátoky a soukromí. Táta nahodil pruty a já se slunila a plavala. Večer jsem vždycky přijela jak mouřenín.

Dnes mě povalování nebaví. Už ani nepamatuji, kdy jsem si lehla na slunce za účelem opálení. Mám pocit promarněného času. Pokud se opaluji, tak jedině při práci. Už teď mám snědé ruce a záda, a zbytek těla bílý. Abych ten rozdíl trochu vyrovnala, dolaďuji barvu samoopalovákem. Lehce snědá barva se mi líbí a k létu patří, ale rozhodně to nepřeháním, a nesnažím se být opálená za každou cenu. Hnědá barva totiž zestařuje a to nemůžu přece potřebovat.

Jak jste na tom s opalováním vy, milé ženy-in?

Chytáte rády bronz? Jakým způsobem? Na slunci, v soláriu, nebo pomocí kosmetiky? Kde se hodláte opalovat letos? Pojedete k moři? Musíte mít vždycky „podklad“, když jedete na dovolenou?

Co děláte pro to, abyste se opálila „zdravě“?Kdy a kde jste se opálila nejvíc? Soutěžíte s ostatními ženami a chcete být nejtmavší?Jak snadno nebo těžce dosahujete bronzové barvy?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek můžete získat slušivý slamák a opalovací přípravky

 

Reklama