Máte-li nějakou vlastní teorii o konci světa, sem s ní! Zítřejší téma bude právě o něm. Bojíte-li se, anebo naopak veškeré zvěsti blížících se katastrof považujete za nesmysly, všechny vaše názory nás zajímají!

Konec světa - předpovídá ho kdekteré náboženství, mnoho moderních lidí se ho bojí. Jak jste na to m vy, milé čtenářky? Jaké jsou vaše teorie o zániku civilizace, jak ji známe? Napište mi o tom do zítřejšího tématu...

Téma dne 9. června 2011: Konec světa

  • Máte nějakou teorii o konci světa?
  • Bojíte se data 21. 12. 2011?
  • Cítíte ve vzduchu válku?

Posílejte mi své odpovědi na výše uvedené otázky (nebo alespoň na jednu z nich) jako příspěvky k zítřejšímu tématu. Rozviňte svou odpověď do krátké úvahy, nestačí mi pouhé ano, či ne. Váš příspěvek nechť je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete zvětšit šanci na uveřejnění a mít tak možnost získat hezký dárek, totiž krásnou karetní hru pro jednoho až osm hráčů Vesmír od firmy Albi a knihu Můj okamžik prozření autorky Jill Bolteové Taylorové z nakladatelství Ikar. Text posílejte na redakční e-mail, do jehož předmětu nezapomeňte uvést heslo (viz níže).

Zasílání příspěvků k tomuto tématu končí 9. června 2011 v 15.00 hodin.

vesmirkniha

Reklama