Léto je za dveřmi, více než kdy jindy řešíme volbu spodního prádla, a to bude i tématem zítřejšího vydání. Konkrétně volba kalhotek. Řada žen a dívek nedá dopustit na tanga, jiné je naopak nesnáší. Takže tanga, nebo nohavičky?

Možná si svým názorem mnohé ženy znepřátelím, ale stojím si za ním: nikdy jsem neměla ráda kalhotky jménem tanga. A když už jsem si je někdy musela dát, trpěla jsem. Panebože, to radši nic, to musel vymyslet nějaký blázen.

Kdy přesně přišly tanga na trh, jsem nezaregistrovala, u mě přišly na trh, když mi je už hodně dávno koupil manžel k narozeninám… prý abych ho rajcovala. No, rajcovala jsem tak akorát sama sebe - při každém pohybu a posedu. Nedejbože, aby se mi chtělo na záchod, to bych musela mít v kabelce troje další. Než tanga, to raději nic! A zimní období? Tak to jsem byla zcela out. S vděkem jsem sáhla po „bombardónech“. Než přišly nohavičky.

A jak jste na tom vy, milé dámy? Upřednostňujete tanga, nohavičky, případně chodíte v letních měsících naostro, a nebo máte „svoje vlastní specifické“ kalhotky?

Na vaše názory a příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Psát můžete již nyní, nejlepší (v tomto případě určitě i nejvtipnější)) příspěvek odměníme litrovou aviváží Perwoll - White Magic - určenou právě na spodní prádlo)

perw

Reklama