Znáte to?

Slova typu „Já ti nevím, ale nejraději bych, nevím proč, nikam nejela. Mám z toho blbej pocit,“ jste už určitě nejednou vyslovili. Jen každý v té chvíli reagujeme jinak. Někdo poslechne a možná něco změní. Jiný si řekne „kravina“ a jeho dost pravděpodobná příští reakce bude něco jako „Do háje, já to věděl!“ 

„Blbej pocit“

Přichází to buď v podobě sekundového záblesku nějaké situace, nebo jen v podobě neopodstatněného a na první pohled iracionálního pocitu nebezpečí.

„Blbej pocit.“

Potom, a to je hodně časté, jsou to sny. My jsme o nich hodně hovořili a některé z vás umí již ty „předvídací“ oddělit od jiných.

Osobně to mám tak, že pokud se jedná o takový sen – neprožívám ho s emocemi jako ty normální. V těchto jsem jen jako divák. Většinou se dívám shora a nic, i když se tam děje cokoli, nic necítím.

Jen se dívám.

Později se už v reálu dívám na televizi a vidím, co jsem viděla, a to většinou naprosto přesně tak, jak to vypadalo v těch obrázcích před mýma očima.

Případně se sama nebo někdo blízký v téže situaci ocitne. Zítra vám jednu takovou příhodu popíšu v ranní, motivační novince.

Patříte k těm, kdo vize a předtuchy mají? Jestliže je umíte zachytit, patříte k těm šťastnějším.

Moc se těším na vaše vlastní zážitky a příhody, kdy jste se sami v obdobné situaci ocitli a věřím, že vás bude hodně.

Bude to myslím, zajímavé téma.

Psát můžete už od této chvíle na redakce@zena-in.cz

Reklama