Zítra mimořádně namísto obvyklých čtvrtků se na vás budu těšit já, Eva. Ale středem pozornosti budou vaše křestní jména. Prozradíte nám to své?

Mělo vaše jméno vliv na výběr vaší přezdívky na Ženě-in? Znáte jeho původ a význam? Věříte na věštbu podle jména? Kdy slavíte svátek? Je vaše jméno vůbec v kalendáři? Znáte někoho s netradičním jménem?

Jmenujete se po otci, matce, po prarodičích, nebo vás pojmenovali podle jiného klíče? Má několik členů vaší rodiny stejné jméno? Jak je pak oslovujete, sejdou-li se pohromadě, aby nevznikaly zmatky? Váže se k vašemu jménu nějaký příběh? Jste se svým křestním jménem spokojená, nebo byste chtěla raději jiné? A jak mu sluší vaše příjmení?

Své příběhy, úvahy a zamyšlení můžete posílat už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme během celého zítřejšího dne zveřejňovat a autorka toho nejzajímavějšího od nás dostane odměnu.

Těšte se na soutěž!

Abyste se zítra nenudili, připravili jsme pro vás jako bonus navíc malou soutěž. Hned v první ranní novince najdete výřez z fotky. A v každé další vám poodhalíme o kousek víc. Vaším úkolem co nejdříve poznat kdo, nebo co se na obrázku skrývá.

První z vás, která správně uhodne, se může těšit na cenu. Aby měly stejné šance i ty, které se k počítači dostanou až později, vylosujeme ze všech došlých správných odpovědí ještě jednu výherkyni.

Soutěž ukončíme v 15 hodin vydáním poslední novinky.

Podrobná pravidla i ceny, o něž budete hrát, vám prozradíme hned zítra v půl osmé ráno.

Reklama