Taky jste si, milé čtenářky, všimly, že se muži smějí trochu něčemu jinému než my ženy? Já, podle své zkušenosti, bych řekla, že někdy dokážou být hodně drsní. A taky bych řekla, že se občas smějí hloupostem, které by rozparádily snad jen děti.

A o nás si myslí, že nemáme smysl pro humor, protože se nám jejich vtípky zdají trapné. Na druhou strany je fakt, že všechny ženy udávají smysl pro humor svého partnera za přední kritérium přitažlivosti. Jde jen o to se v bujarosti sladit.

Co si myslíte o rozdílech mezi ženským a mužským humorem? Smějete se stejným věcem jako váš partner? Jsou situace, při kterých slzíte smíchy, a on jen nechápavě kroutí hlavou? Připadají vám vždy vtipné jeho komentáře? (Mimochodem, víte, že podle stylu humoru se lehce pozná povaha člověka? Zda je inteligentní, hulvát, mačista, citlivka, zda má sociální cítění… atd.)

Napište nám své zkušenosti s rozdíly mezi humorem mužů a žen. Klidně uveďte i názorný příklad, ať se zasmějeme všichni. Na vaše příspěvky se těším až do zítřejšího odpoledne na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama