ilustrační foto

Možná si vzpomenete na moji rozhořčenou reakci nad novou blůzou, u které se mi hned po prvním vyprání doslova rozpadl rukáv. Pokud ne, klikněte ZDE.

Pod článek jsem dala i anketu, v níž jste si měly tipnout, jak dopadne reklamace. Zřejmě po mnoha špatných zkušenostech jste volily spíš variantu B, a to, že mi reklamaci neuznají, nevrátí peníze ani mi nevymění blůzu za jinou.

Jak celá ta nabáze z vadnou blůzou dopadla, se dočtete v pondělním článku, ale napadlo mě, že by reklamace daly na samostané téma. Vždyť každý jsme někdy něco reklamoval. A s jakým výsledkem? O tom bychom si v pondělí mohly popovídat, co vy na to, milé ženy-in?

Jaké zkušenosti s reklamacemi máte vy, milé ženy-in? Jsou spíš dobré, nebo špatné? Co jste naposledy reklamovala? S jakým výsledkem? Jste bojovná, nebo spíš pokorná? Umíte jednat asertivně, nebo se necháte vytočit? Co vám na reklamacích nejvíc vadí? Vrátíte se do obchodu, kde vám neuznali reklamaci? Máte nějaký fígl, jak při reklamaci obstát? Máte nějakou příhodu, o kterou se s námi chcete podělit?

Napište na redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek můžete získat tento koupelový balíček

Výhra

 

 

Reklama