Milé čtenářky, opět pro vás vyhlašujeme téma dne. Tentokrát jsou to OSUDOVÉ OKAMŽIKY. Kdybyste nevěděly, proč zrovna tohle, mrkněte do kalendáře, v úterý máme 20. výročí sametové revoluce. A to už byl docela velký osudový okamžik, který změnil život snad úplně každému.

Za takový převratný moment však samozřejmě nemusíte považovat jen politický převrat nebo srážku Země s asteroidem. Osudový okamžik prožíváme každý zvlášť a nikoho dalšího se týkat nemusí. Každého v první chvíli napadne svatba, porod, smrt, nemoc, živelná pohroma, rozvod. Zkuste se ale zamyslet i nad něčím originálnějším.

Kdo nebo co vás v životě nejvíce ovlivnil a přesměroval na úplně jinou kolej? Unikly jste zázračně neštěstí? Zachránily jste někomu život? Momentálním impulsem inspirovaným třeba pořadem v televizi, knihou, náhodným setkáním jste došly k radikálním závěrům? Dlouho jste nemohly dosáhnout svého cíle, ale jednou osudovou náhodou se to podařilo?

Přemýšlejte, je to téma sofistikované a strašně široké. Jsem moc zvědavá, na co přijdete a co všechno může hrát v životě lidském důležitou roli. (Třeba jste našla v popelnici štěně, ujala se ho a ono vám za několik let zachránilo život?)

Pro tu z vás, která pošle nezajímavější příspěvek, tu čeká opět pěkný dárek. Těším se na vaše e-maily na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama