Protože je Dana Svobodová nemocná, musíme se o editační dny vystřídat my, kdo jsme se cpali vitaminy, a jsme tedy odolní a ještě zdraví. Proto se spolu „uvidíme“ zase hned v pondělí. Na tento den jsem vám za Danu vybrala téma z oblasti stylu…

Protože vím o módě asi tolik, co o válcování plechů v Keni, nezbývá než se pootočit po něčem, do čeho alespoň trošku mohu mluvit. A to jsou vaše i mé preference.

A ty se budou tentokrát týkat tématu blízkého a pro každého jasného.

Kalhoty, nebo sukně?

Jistě, bude vás hodně takových, kteří jste v tomto ohledu jaksi „pod bojí“. Ovšem, když mám mluvit za sebe, připadám si v kalhotách jako blbec, navíc jsem skálopevně přesvědčená, že ke mně nejdou, a hlavně se v nich necítím dobře.

Ze všeho nejlíp a nejpřirozeněji se cítím v těch mých dlouhých, nejraději batikovaných sukních z přírodních materiálů, splývavých a na zem dlouhých.

Teď, když je zima, vyměnila jsem je za sukně krátké a tlusté punčocháče. Byť mám nohy jako Poborský, přijde mi to nejméně násilné.

Pondělní téma se tedy točí kolem vašich pocitů.

SUKNĚ, NEBO KALHOTY A PROČ?

A protože nám, k naší obrovské radosti, přibývají na stránkách muži, je jasné, že otázka je i pro ně. Tedy ne, co by nejraději nosili, ale jak oblečené ženy preferují.

Otázka na pondělí pro naše muže z Ženy-in: Líbí se vám na ženách spíše sukně, nebo spíše kalhoty? (Samozřejmě, kromě toho, když žena na sobě nemá zhola nic.)

Těším se na vás všechny po víkendu!

Psát můžete už od teď na redakce@zena-in.cz