Únik moči sice není příjemná záležitost, na druhou stranu to ale ani není nic, s čím byste si nedokázal poradit. Zvlášť, pokud budete mít silného a spolehlivého pomocníka v podobě inkontinenčního pánského spodního prádla MoliCare Men. Díky anatomickému tvaru jsou kalhotky velmi pohodlné na každodenní nošení a zajistí vám pohodlí při jakékoli situaci, ať už jste v práci nebo venku v přírodě. Navíc jistě oceníte, že skutečně vypadají jako běžné spodní prádlo a jsou vyráběny v decentní šedé barvě. Díky tomu vůbec nebudete mít pocit, že máte na sobě inkontinenční pomůcku. Materiál kalhotek je dermatologicky testovaný a přirozeně prodyšný, takže vaše pokožka může v klidu dýchat po celý den. Na spodní prádlo MoliCare Men se tak můžete spolehnout i v případě, že máte citlivou pokožku. Antibakteriální povrch navíc ničí až 99,9 % bakterií, tudíž se nemusíte obávat ani případného nežádoucího zápachu.

Napište si o vzorek zdarma

Pokud chcete, můžete napsat o vzorek produktů MoliCare zdarma a zjistit, které vám vyhovují.

Připravili jsme pro vás testovací akci, do které můžete vstoupit anonymně – vaše recenze nebudeme publikovat pod vaší přezdívkou či jménem.

Pokud vás naše akce zajímá, máme pro vás připravené produkty od značky MoliCare, celkem hledáme 10 testerek, které trápí inkontinence.

Každá s testerek získá také krásný dárkový balíček značky Kneipp.

Dotazník na testování najdete ZDE

Testovací produkty:

Hledáme 5 čtenářek, které chtějí testovat diskrétní a pohodlné vložky MoliCare Lady. Jsou určeny pro ženy, které řeší občasný únik moči.

Hledáme 5 čtenářek, které získají pro testování dámské inkontinenční kalhotky MoliCare® Lady Pants 5 kapek nebo variantu 7 kapek pro střední až těžký únik moči. Vypadají jako klasické dámské kalhotky. Skvěle sedí, jsou maximálně diskrétní a motiv růžových motýlků podpoří vaši ženskost.

Reklama