Jedná se intimní téma, které se může týkat kohokoliv z nás. Bohužel ze statistik vyplývá, že tyto problémy začínáme řešit až po 1,5 roce, protože zpočátku nám přijdou jako banální nebo si říkáme, že to „ještě vydržíme, vždyť to není tak strašné“. Dalším důvodem k odkladu vyšetření je i ostych a nepříjemná představa, jak bude vyšetření probíhat. Bohužel ale, když se tyto problémy neléčí a neřeší, mohou se zhoršovat a stejně se odborné péči nevyhneme.
5c7d08cb17e5cobrazek.png
Zdroj fotografií: Shutterstock.com

Nás toto téma zajímá, protože se o něm moc nepíše a z vlastních zkušeností víme, že lidí, které tyto problémy trápí je mnoho. Proto pro vás chystáme zajímavé články o tom, jak tyto potíže vznikají, co je jejich příčinou a jaká jsou možná řešení a to jak v samoléčbě, tak díky lékaři.

Budeme rádi, když se zapojíte do našeho průzkumu, odpovíte nám na zadané otázky a napíšete nám, co vás ve spojení s problémy s hemoroidy zajímá. Vaše příspěvky si pročteme a budou inspirací pro naše články.

Výzkum najdete na -> Hemoroidy trápí velké množství lidí. Patříte mezi tuto skupinu? <-

Nezapomeňte, že pro vyplnění musíte být na www.zena-in.cz zaregistrovaní a přihlášení. Bez toho nebudete moci otázky vyplnit. Děkujeme a těšíme se na vaše podněty!

Naše články, které si na téma hemoroidy můžete přečíst již nyní:

Reklama