Dámské plavky už jsme probírali. Co se pro změnu podívat na ty pánské? Dnes je dovoleno pokukování po cizích mužích, ale nic vám nebrání v tom, abyste nám prozradila, v jakých plavkách se rád koupe ten váš.

plavky

Líbí se vám jeho „plavkový“ vkus, nebo mu do výběru mluvíte? Jaké plavky se vám na mužích líbí? Jsou to široké a dlouhé planďáky, nebo minimalistická tanga? Jejich výběr prý vypovídá i o jejich povaze... Tak schválně, co je na tom pravdy. Muži, co nosí:

plavkyPlavkové bermudy

Tyhle planďáky, které končí kousek nad koleny, nosí hlavně pohodáři, kteří z ničeho nedělají vědu. Mají duši kluka, smysl pro humor, někdy lehce infantilní a rádi se baví.

Plavky trenýrkové

Prý nosí muži s dobrodružnou povahou a sportovním duchem. Mají pro strach uděláno a rádi riskují. Jsou velice akční a válet se jen tak na pláži je asi neuvidíte.

Oplavkybepínající plavky

Muži, co nosí těsné a přiléhavé plavky s nohavičkou i bez, jsou sebevědomí a přesvědčeni o tom, že mají pěknou postavu. Je dost možné, že budou trochu zahleděni do sebe. Všimněte si, že se pořád cvičně otáčí za holkama, aby sklízeli jejich obdivné pohledy.

Tanga

Plavky, co skoro nejsou vidět, nosí muži, kteří chtějí udělat dojem. Pokud má kromě titěrných plavek ještě vymakané svaly, super bronz a hladkou kůži bez jediného chloupku, je to samolibec, kterého ze všeho nejvíc zajímá vlastní vzhled.

  • Jaké plavky nosí váš chlap? Jsou to některé z výše jmenovaných? Trefila jsem se do jeho charakteristiky, nebo jsem úplně vedle?
  • Mluvíte svému partnerovi do výběru plavek? Pamatujete na chvíli, kdy jste v plavkách viděla poprvé? Co jste si pomyslela?
  • Nosil plavky, které mu slušely, nebo to byl děs?
  • Jaký typ plavek se vám nejvíce líbí na jiných mužích? Jaké vám připadají vyloženě nechutné?
  • Pamatujete si, jaké plavky nosil váš otec? Víte, jak vypadaly adamky?

Napište nám na dnešní téma.

Na vaše příspěvky (i v podobě fotek) se těším na adrese:redakce@zena-in.cz

Reklama