5be2fde9d32c1obrazek.png

Foto: Shutterstock.com

Zeptali jsme se i známých tváří: Jak jste to měli se svačinami ve škole, jedli jste je a nebo se vám stávalo, že „se našly“ po čase a byly poloplesnivé? Měli jste na ně nějakou schovku?

5be2fced7fc74obrazek.pngIveta Vítová, modelka a moderátorka

Většinou jsem je vždycky snědla - mamka věděla, co jím a co bych zaručeně přinesla zpátky domů, takže mi svačinu vždycky připravila podle mých představ. Většinou to byl rohlík se sýrem nebo marmeládou a občas k tomu nějaké ovoce.

5be307e60f1eeobrazek.pngKarel Kašák, moderátor

Svačiny do školy jsem miloval. To je ten nejlepší okamžik školní výuky, ne? Přestávka. Zaprvé otevře se prostor pro volný program a zábavu studentů, ale také dochazí k výměně svačiny. Holky ji odevzdávají klukům apod., prostě sociální interakce. Jedl jsem je rád, jsem vděčný strávník.  I tak se mi občas stalo, že jsem někde nějakou zapomněl, ale spíš jsem jedl i svačiny ostatních.

5be2fc73dcc18obrazek.pngTereza Jelínková, modelka

Ano měla jsem od mamky každý den svačinu a z 90 % jsem ji snědla. Hlavně sladké! Když byl na svačinu chleba, tak se mi občas stalo, že jsem ho přes víkend nechala v tašce a zplesnivěl, ale sušenku, nebo ovoce jsem snědla zaručeně vždycky. 

Foto: Instagram Ivety Vítové, Instagram Karla Kašáka, Instagram Terezy Jelínkové

Reklama