Končím dnešní téma, milé výletnice! Děkuji za všechny pozvánky a doufám, že vás některá z nich oslovila. Když ne u nás v Česku, tak třeba v zahraničí - ano, i takové pozvánky dnes přišly. Nyní je ale již čas, vybrat dvě přispěvatelky, které obdrží dárek...

Téma dne je u konce, tak hurá na výlet!

Tentokrát jste mi posílaly své tipy, jak využít zítřejšího volného dne a kam vyrazit na výlet. Tipů se sešlo skutečně mnoho a za všechny moc děkuji! Doufám, že jste si i vy, milé čtenářky, v tipech vybraly nějaké to pěkné výletní místo a zítra na něj vyrazíte. Třeba tam potkáte nějakou další čtenářku - poznávacím znamením nechť je třeba kytka za uchem.

Také dnes jste mohly získat za svůj příspěvek pěkný dárek. Hned pro dvě čtenářky mám balíčky obsahující spray Bergasol Bronzage Passion SPF 10 a pro rychlou energii Deli pistáciovou.

deliberg

A na které čtenářky se usmálo štěstí?

GRATULUJI!
Dárky očekávejte poštou. Odesíláme cca jednou za 14 dní.

Ve středu

Až se z výletu vrátíte, vraťte se také na ŽENU-IN.cz! Bude tu pro vás připravené téma...

Rozloučím se krátkým čtenářským příspěvkem

Rozloučím se příspěvkem čtenářky Evuš, který délkou nevydal na samostatnou novinku...


Zdravím a chci se podělit, jak strávit den. Dnes mám narozeniny a tak si jedu s manželem užívat relaxaci do Laa, kde se krásně vykoupeme a odpočineme. O víkendu jsme pracovali na zahradě a dnes se zrelaxujeme a večer si uděláme posezení s rodinou a oslavíme si dnešní moje narozeniny.

Vaše Evuš


Volnu zdar! Nazdar!

 

Reklama