seznam.jpg
Foto: Shutterstock

Módní trendy se každé období, roky, měsíce i týdny mění, ale jsou věci, které podle stylistů zůstanou OUT navždy, proto byste se jim měly vyvarovat. Jedna z těch věcí jsou tělové silonky

Stylistka Julia, která dělá rozbory šatníku, chodí se zákazníky nakupovat a radí jim, co na sebe, aby jim to slušelo a aby měly styl, často odpovídá na svém Instagramu na otázky od fanoušků. Jedna z těch otázek byla: „Co místo tělových silonek, když se černé nehodí a bez nich je mi zima?” Odpověď Julie byla jednoznačná: „Jakékoliv, jen né tělové.” 

Tělové silonky proto navždy vyhoďte ze svého šuplíku. Údajně nejhorší jsou ty lesklé a také ty, které jsou příliš tmavé nebo naopak až moc světlé. Zkrátka ty, které barevně neodpovídají vašemu odstínu kůže.

Výjimkou jsou tělové síťované punčocháče, ty jsou v pořádku. A výjimka platí i pro ženy v královské rodině, které se musí řídit jistými pravidly, určující, co mohou a nemohou nosit nebo co dokonce musí obléknout.

Co tedy nosit místo nich?
Otázkou je, co nosit, když ne tělové punčocháče. V létě to řešit nemusíme, protože je teplo, ale v chladném období je to problém. Nikdy nešlápnete vedle, pokud zvolíte černé silonky, ale nebojte se experimentovat. Inspirujte se tím, co nosit.

Vzorované

6343edc10872dobrazek.jpg
Astratex, 189 Kč / Tezenis, 199 Kč / Lagatta, 198 Kč
Foto: Se souhlasem Astratex, Tezenis, Lagatta

Barevné

6343ee3e57fc7obrazek.jpg
Calzedonia, 199 Kč / Evona, 99 Kč / Lagatta, 282 Kč
Foto: Se souhlasem Calzedonia, Evona, Lagatta

Síťované a pruhované

6343eea4e213cobrazek.jpg
Calzedonia, 369 Kč / Tezenis, 139 Kč / Calzedonia, 369 Kč
Foto: Se souhlasem Calzedonia, Tezenis

Zdroj: autorka článku, Instagram @juliasilaj