Jaký je „vodní styl" čtenářky Heligony? To se dozvíte v následujícím příspěvku. Zjistíte také, co čtenářku u vody spolehlivě rozesměje...


Hezký den.

K vodě nejraději chodím takhle. Plavky mám několikery a pravidelně je střídám.

heligona

V tašce nosím osušku, láhev s pitím, rozprašovač s vodou (na ovlažování), míč (proti trudomyslnosti), knížku, dvoje křížovky, několik tužek, občas foťák, opalovací krém, tričko, nafukovací sedák, člověče nezlob se, klíče, doklady, něco k zakousnutí a peníze na nějaký dobrý koktejl.

heligona

Na pláži se mi líbí muži i ženy v zajímavých nebo krásně barevných plavkách. Ty potom za tmavými skly brýlí velmi nenápadně sleduji. Stejně ráda obhlížím různá tetování. Že by se mi něco vyloženě nelíbilo, říct nemůžu, všichni jsme přece lidi s nějakou tou chybkou a každému, co jeho jest. Co mě však spolehlivě pobaví, když přiběhne babča akčně odhazujíc vršek a kousek od ní druhá tělocvičí pod dekou, aby ani kousek nahé kůže nevykoukl.

Heligona

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co nosíte k vodě

Posílejte mi dnes (středa 28. července) své fotky toho, co nosíte k vodě. A k nim i krátké popisky, proč se vám zrovna tohle odění líbí či nelíbí.

Užší témata jsou...

  • Co se mi líbí na něm.
  • Co se mi na chlapech u vody nelíbí.
  • Co se mi líbí na mě.
  • Co se mi na ženách u vody nelíbí.
  • Co nosím k vodě kromě plavek.

Téma by se mohlo zdát jen pro odvážné, ale pokud dostatek odvahy nenajdete, pošlete třeba jen fotky konkrétních kousků, není nutné oblékat si je.

Na vaše příspěvky se těším v redakční poště...

A co můžete za svůj příspěvek získat?
Tentokrát tu mám připravené ceny dvě! Opalovací krém GARNIER AMBRE SOLAIRE s UV 30 a k němu krásnou rtěnku ColorTrend. Jako další cenu pro vás mám stylový červený šátek a opalovací olej GARNIER AMBRE SOLAIRE.

Reklama