Právě jsem dolistovala několika časopisy s ženskou tematikou – tedy s tématy, jak o sebe pečovat, jak najít to pravé zaměstnání a toho správného muže, jak odstranit to či ono… Při pohledu na 14leté slečny, jež propagují krémy proti vráskám, jsem si jen pomyslela, že snad ani ty reklamní agentury nemohou věřit tomu, že by jakýsi krém vrátil mladost a svěžest pleti ženě ve středním věku.

Všechny ty “liftingují, revitalizující, tonizující, odstresovávající, rekonstitující, matující, elektrizující, modelující, rozjasňující, hydratující a jánevímještěcodělající přípravky” by ani nemusely být, kdyby… kdyby existoval jeden univerzální, širokospektrální (tak jako antibiotika) přípravek.

Před skoro deseti lety (!) jsem se více zahleděla do zrcadla a vyskočily na mne vrásky na krku. Nelenila jsem a šla jsem ihned zakoupit přípravek proti těmto příšerám, jenž měl vypínat pleť, zmenšovat rýhy, atd. – matlajíc se jsem si říkala, jestli ty vrásky tam byly i předtím, že jsem si jich nevšimla, a já teď jančím, nebo jestli naschvál vyskočily a naznačily mi cestu, jak o sebe lépe pečovat… Matlání a proklepávání mi vydrželo tak deset dní. Krém za drahé peníze koupený stál potom ještě asi rok v koupelně, dokud mu neprošla doporučená doba spotřeby, a pak se z něj stala košovka.

Jako perspektivní mladá a dynamická žena jsem se měla natírat různými krémy na různých částech těla, aby, až ruka partnera spočine na mé pleti, mohla tato pocítit sametovou hebkost.

Krém na víčka, krém pod víčka, krém o něco níž pod víčka, tváře, dekolt, peeling, antipneumatikovač… musela bych nafouknout koupelnu a vyhrát v loterii – proto hlasuji, aby již někdo vynalezl jednu piluli – Tělissimo, širokospektrální “řešič problémů vzhledu”. Bude-li mi chybět nějaká ta oblina do sexy postavy, či budu-li mít splín a moje pleť bude povadlá, prostě si vezmu Tělissimo!
Vyskočí-li slečně zrovna pospíchající na rande pupínek, či hůře opar, vyřeší to opět Tělissimo. Potřebujete-li se “vyfouknout” po bohatém jídle – užijte Tělissimo!

A bude tak maličké, že ho ani zapít nebude třeba.

Kdo hlasuje PRO?