Co v době našich rodičů byla vzácnost, je dnes již samozřejmostí. Televizor najdete takřka v každé domácnosti, v některých dokonce i v hojnějším počtu. Pokud se také rádi zasmějte u zábavné talkshow, popláčete si dojetím u romantických filmů, nebo se třesete strachy při napínavých hororech, dopřejte si svou oblíbenou televizní zábavu v té nejlepší kvalitě. Momentálně jsou jedničkou na trhu televizory Samsung SUHD.

Samsung SUHD

Televizory Samsung SUHD mají moderní prohnutou obrazovku, chytré funkce Smart TV a rozlišení čtyřnásobně detailnější než Full HD, které se nazývá 4K, Ultra HD nebo zkráceně UHD. Už to je zárukou nebývalé podívané. Samsung však své televizory SUHD navíc vybavil technologií Nano Crystal, kterou vyvíjel několik let. Díky tomu se mohou pyšnit obrazem s nejširší barevnou škálou a nejvyšším kontrastem na trhu. Například ve srovnání s klasickými LED televizory mají až 64krát více barev.

Samsung SUHD

Kouzlo ladných křivek

Prohnutý tvar televizoru je nejenom elegantní, ale především má vliv na zážitek ze sledování. Diváci totiž pozorují obsah na obrazovce v nejvyšší kvalitě, i když nesedí přímo naproti ní. Navíc zakřivení obrazovky SUHD navozuje dojem takřka třetího rozměru. To je zásluhou technologie Auto Depth Enhancer, která zobrazuje různé úrovně hloubky a kontrastu pro měnící se oblasti a objekty na obrazovce.

Samsung SUHD

Samsung SUHD

Samsung SUHD

TV pořady do detailu

I „obyčejné“ televizní vysílání si na televizorech Samsung SUHD užijete do nejmenšího detailu díky funkci remasterování obsahu. Nejenže tato funkce převádí obraz na kvalitnější rozlišení UHD, ale také ještě vylepšuje podání barev a automaticky analyzuje jeho jas. Ve výsledku tak má obraz mnohem bohatší stíny a světlé části jsou 2,5krát jasnější než na běžných televizorech. A aby bylo na co koukat, podílel se Samsung na vzniku UHD aliance, která podporuje rozvoj UHD obsahu.

Samsung SUHD

Kamarádí se smartphonem

Samsung podporuje propojování svých smartphonů a televizorů. I v případě SUHD tak můžete sledovat videa z mobilu na obrazovce SUHD nebo naopak TV pořady na displeji telefonu. A to snadno, bez jakékoli dodatečné aplikace nebo složitého nastavování. V televizorech SUHD nechybějí ani aplikace Smart TV z různých kategorií – kulinářské, sportovní, umělecké či vzdělávací. Například fitness aplikace vám pomohou udržet se ve formě a dětské aplikace zabaví i ty největší neposedy.

Více informací naleznete na www.samsung.cz.

Reklama