Nedávno jsem jela se svou vnučkou autobusem, jsou jí čtyři roky a autobusem se mnou jezdí strašně ráda, doma převážně jezdí všude autem, tak je to pro ni určitě změna. Protože pracuji v dopravě , převážnou většinu řidičů, se kterými jezdíme, znám, a tak se naše Katka s každým vybavuje a povídá, co všechno už umí - prostě je děsně ukecaná a než dojedeme domů, brní mě pokaždé hlava.
 
Tentokrát to bylo to samé. Povídala, povídala, až ji zaujala beruška, která lezla zvenku po skle okna autobusu. Snažila se ji sundat, a matlala po okně, až bylo samá šmouha.
 
Povídám jí: "Nech tu berušku, nemůžeš ji sundat, leze  po skle zvenku.
 
Asi mi moc nevěřila, pořád něco brumlala,
 
tak jí říkám:."Než dojedeme domů, tak se z tebe asi zblázním."
 
Koukla se na mě takovým šibalským pohledem a hlasitě na celý autobus povídá: "Dochází ti dech??? Dej si erveis!!
 
Samozřejmě se celý autobus bavil.
 
Všichni se smáli, a přiznám se, musela jsem se smát taky. Je vidět, že reklama má vliv i na malé děti. No, alespoň jsme se zasmáli a s námi plný autobus lidí.
 
 
Krásný usměvavý den přeje majdalena
 

Tobě také, Majdaleno, a i ty hraješ o knihy:
 

Jsem do tebe blázen - Jennifer Crusie (Začnete-li číst knihy Jennifer Crusie, dopadnete jako její hrdinové: Zamilujete se.)

Nejkrásnější růže - Nora Roberts, Jill Gregory, Ruth Ryan Langan, Marianne Willman (Legendy, kouzla, stateční rytíři a krásné panny, ale hlavně a především láska. Čtveřice nových příběhů od autorek romantické povídkové knížky Byl jednou jeden Hrad )

Kouzla milují žár mého těla - J. D. Robb, Susan Krinald, Maggie Shayne, Laurel K. Hamilton (Čtyři zcela nové, okouzlující příběhy od uznávaných autorek amerických bestsellerů)

A za co je můžete získat? Za své příběhy, za své zajímavé žádosti o radu, za vtípky a fotky s duší a příběhem z vašeho fotoaparátu. Dnes nemáme žádné konkrétní téma, dnes můžete posílat cokoliv.

redakce@zena-in.cz

 

A nezapomeňte - v 10:00 začala týdenní věrnostní soutěž o 5 000 Kč

Můžeš vyhrát i TY