Na televizi v ložnici jsou v podstatě dva hlavní názorové proudy, buď se řadíte mezi radikální odmítače, nebo mezi lidi, kteří televizi v ložnici mají. Zjišťovali jsem, co se lidem na televizi v ložnicí líbí, či nelíbí.

tv

Přestože sám televizi nevlastním, nebylo pro mě těžké postavit se čelem k dnešnímu článeku k tématu. Jak je to možné, ptáte se? Snadno, občas se totiž podívám na internetu na pořad Prostřeno (pro ty, co nevědí, jde o kuchařský pořad, kde si navzájem lidé vaří a zvou své soupeře na večeři), kde bývá televize v ložnici při obchůzce bytu jedním z hlavních témat sporů.

Tak tohle bych v mládí nemohla,“ ohrnuje nos nad obrovskou plazmou umístěnou proti letišti v ložnici jistá důchodkyně, ale hned dodává s potutelným úsměvem: „Dneska už televizi v ložnici mám, ale mladí mají dělat v posteli něco jiného, ne koukat na televizi.

Její mladší společnice už tak skeptická není: „Třeba se při tom dívají na televizi?

Dámy vedou spor ještě chvíli a nakonec se shodnou na tom, že se neshodnou. Mladší argumentuje do osmnácti let zakázanými filmy, které se dají na videu pouštět, starší se chytá za hlavu, že by něco takového manželovi nikdy nedovolila, k takovým věcem měl přece ji. Zkrátka názory jsou jasné, jeden tvrdí, že...

  • ...televize v ložnici škodí partnerskému milostnému soužití.

Druhý zase, že...

  • ...televize v ložnici milostnému soužití partnerů napomáhá.

Ale je i mnoho dalších pohledů. Jsou lidé, kteří žijí sami a také jistě řeší, zda si umístit televizi do ložnice. Dnes mě tedy zajímá váš názor, milé čtenářky! Napište mi ho jako příspěvek k tématu dne:

Téma dne 11. června 2012: Je televize v ložnici dobrý společník?

  • Máte v ložnici televizi?

Máte-li...

  • Co byl důvod, proč jste si ji do ložnice umístili?
  • Napomáhá vašemu milostnému životu, nebo mu škodí?

Nemáte-li...

  • Uvažovali jste o umístění televize do ložnice? A proč jste se rozhodli, že ji tam nedáte?

Vidíte, otázek k tomuto tématu se nabízí mnoho a jistě jsem všechny nevyčerpal. Odpovídat mi můžete i na ty nenapsané otázky, které s tématem TV v ložnici souvisí. Vaše odpovědi formou příběhů očekávám v e-mailové poštovní schránce redakce (viz níže) a prosím o to, aby byly dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Jinak se vystavujete riziku, že nebudou uveřejněné a tedy, že za ně nebudete mít šanci získat pěkný dárek, který tu mám pro jednu přispěvatelku přichystaný. Tím dárkem je: erotická hra pro dva Nevinné hrátky od firmy Albi - abyste hledali inspiraci do ložnice i jinde, než v televizi. A ještě drobnost - uzávěrka zasílání příspěvků je 11.6.2012 v 15.00 hodin. Takže pište, pište...

hratky

Reklama