Panasonic představila letos v dubnu nové modely televizorů Panasonic VIERA se špičkovou technologií NeoPDP, které jsou navíc vybaveny unikátní aplikací VIERA CAST. Tato průlomová funkce nabízí snadný přístup k obsahu internetu přímo z pohodlí obývacího pokoje stisknutím jediného tlačítka na dálkovém ovladači, aniž by bylo nutné složitě používat počítač nebo klávesnici.

viera

Snadné ovládání:

VIERA CAST poprvé přináší snadno dostupnou zábavu z internetu přímo do televizoru. Po stisknutí tlačítka VIERA CAST na dálkovém ovladači se na obrazovce objeví nabízené interaktivní služby. V pohodlí, na které jste před obrazovkou zvyklí, můžete kdykoli sledovat archiv televize Nova v kvalitě televizního vysílání, sdílet s rodinou a přáteli fotografie v internetových albech Picasa.com, anebo si  vychutnávat sportovní klipy stanice Eurosport. Oblíbený YouTube.com tak definitivně opouští monitor vašeho notebooku a stěhuje se na obrazovku televizoru a do reproduktorů domácího kina. K dispozici jsou ale i další informace, například zpravodajství, předpovědi počasí nebo informace o ceně akcií. Díky jednoduchému a přehlednému ovládání mohou službu využívat všechny generace.

 „Poprvé v historii měníme televizor z pasivního média na aktivní prostředek zábavy a lze očekávat, že tímto směrem půjde i další vývoj. V budoucnu si tak každý bude moci vybrat pouze takovou skladbu pořadů, která ho opravdu bude zajímat,“ říká Lukáš Holub, produktový manažer televizorů Panasonic VIERA pro Českou a Slovenskou republiku

Aktuální novinka – vaše oblíbené pořady

V polovině července společnost Panasonic plně zprovoznila kompletní archiv TV NOVA ve své unikátní aplikaci VIERA CAST. Diváci v České a Slovenské republice si tak poprvé mohou vychutnat jakýkoli pořad či seriál z portálu nova.cz ve špičkové kvalitě digitálního televizního vysílání.

viera

Služba VIERA CAST je zdarma nejen v nových modelových řadách televizorů Panasonic Viera G15, V10 a Z11, ale i v domácích kinech a všech Blu-ray přehrávačích představených letos na jaře. Stisknutím jediného tlačítka na dálkovém ovladači se divák jednoduše dostane k oblíbenému internetovému obsahu. VIERA CAST kromě archivu TV NOVA již nyní nabízí přístup na populární videoserver YouTube.com, server pro ukládání fotografií Picasa.com, ke kanálu Eurosport nebo informacím agentury Bloomberg. Díky jednoduchému a přehlednému ovládání mohou aplikaci VIERA CAST, a tedy i archiv TV Nova využívat všechny generace.

„Pokud je televizor připojený k internetu pomocí LAN kabelu o dostatečné rychlosti – ideálně 1,2Mb/s – 1,7 Mb/s – sám vyzve uživatele ke stažení nového softwaru. Po odsouhlasení a automatickém stažení aktuálního softwaru stačí televizor vypnout a zapnout, a pak už jen zbývá vybrat oblíbený pořad z archivu TV NOVA,“ upřesnil Lukáš Holub, produktový manažer společnosti Panasonic Czech Republic.

Více o televizorech Panasonic najdete na www.panasonic.cz

Reklama