cast

Možná si myslíte, že výběr nového televizoru je vyloženě chlapská věc, jako ostatně třeba koupě auta, pily či kamery. Ano, je pravda, že ti chlapi něco dělat musí. Jiný důvod k takovému tvrzení ale není. Naše obava, že tomu nerozumíme, není na místě. Možná jenom nevíme, co od takového televizoru můžeme čekat, podle jakých kritérií se orientovat a jaká je nabídka trhu.

Vezměme to tedy po pořádku. Nejdůležitější je si uvědomit, co od televizoru chceme. Všechny nás jako první určitě napadne kvalitní obraz, dobrý zvuk, hezký a moderní design, vhodná velikost úhlopříčky a nízká spotřeba el. energie.

Technologie

Donedávna existovaly dvě hlavní technologie – plazmová a LCD – lišící se především způsobem zpracování obrazu. Do té doby byla otázka jasná – „plazmu, nebo LCD?“ Vývoj nelze zastavit a Panasonic na jaře přišel s revoluční NeoPDP TV, která vývojově navazuje na plazmu. Velice zjednodušeně lze říci, že pokud si chcete užívat především večerní sledování filmů, pořiďte si NeoPDP. Naopak díváte-li se na televizor nejčastěji ve dne nebo potřebujete malou úhlopříčku třeba do kuchyně, vyberte si LCD.

ssNeoPDP TV

Nová NeoPDP TV VIERA vychází ženám vstříc ve všech svých parametrech. Je elegantně štíhlá pouhých 2,55 cm a její obrazovka na stěně vypadá jako obraz nebo vytváří krásnou linii v moderním stojanu. Sluší jí luxusní černá barva, ale v nabídce jsou i efektní modely z matného kovu. Díky technologii 600 Hz zobrazí zcela věrně i koně v divokém trysku, a to tak barevně a ostře jako žádná jiná. Navíc je ekologická a šetrná, protože umí uspořit až 50 % energie oproti předchozím srovnatelným modelům. Zdobí ji také velmi snadná a intuitivní ovladatelnost.

Vybrané nové modely VIERA mají také něco navíc – unikátní funkci VIERA CAST.

VIERA CAST

Když vám nepadne do oka žádný pořad z televizního programu, dostanete se jediným tlačítkem do světa nejoblíbenějších internetových aplikací. Díky VIERA CAST jsou nejpopulárnější aplikace internetu doslova na dosah ruky. Na YouTube ihned naleznete nepřeberné množství hudby, různých návodů a zábavy. Na internetovém fotoalbu Picasa zase budete moci snadno sdílet pořízené fotografie ve Full HD kvalitě s kamarádkami nebo rodinou, ať jsou kdekoli. Když budete chtít oslnit novým dortem pro odpolední oslavu, ráno si při snídani najdete na YouTube klip s návodem přípravy a ještě ho stihnete po upečení přes zmíněné fotoalbum Picasa poslat pozvaným kamarádkám – ať se těší a určitě dorazí.

Stejně tak budete mít snadno po ruce týdenní předpověď počasí, aktuální sportovní klipy stanice Eurosport či burzovní zprávy. A to nejlepší nakonec! S novým televizorem Panasonic VIERA vybaveným VIERA CAST získáte navíc „televizi v internetu“ – exkluzivní, neomezený a bezplatný přístup ke kompletnímu archivu NOVA.CZ. Můžete si tak vychutnat jakýkoli pořad či seriál z portálu NOVA.CZ ve špičkové kvalitě digitálního televizního vysílání.

A ještě jako rodinný bonus – odolná obrazovka

V případě, že máte malé děti, které hází vším hlava nehlava, může vás zajímat, která obrazovka vydrží nejvíce. To abyste po zákroku své ratolesti nemuseli televizor vyhodit nebo dát za velké peníze opravit. Podle nezávislých testů vítězí obrazovky plazmových a NeoPDP televizorů Panasonic. Jejich krycí sklo vydrží mnohem více zásahů a neopatrného chování. Kovové autíčko ani tenisák mu rozhodně neublíží. 

Nový televizor NeoPDP můžete mít v úhlopříčce od 42 palců (106 cm) a ceně od 27 995 Kč.