Zná to asi každý z nás. V obchodě nás zaujme krásný, atypický svícen, a když pak doma chceme vykouzlit romantickou atmosféru, zjistíme, že svíčku uvnitř téměř nelze zapálit. S obyčejnou zápalkou ke knotu nedosáhneme a zapalovač má při náklonu tendenci sežehnout nám ruku. Velmi snadnou pomoc v těchto chvílích přináší novinka tradiční české značky SOLO v podobě teleskopického zapalovače SOLO. Stačí povytáhnout hořák a oheň dosáhne všude tam, kde ho potřebujeme. Využití je široké, kromě již zmiňovaných svíček využijeme prodloužené délky například u plynových ohřívačů či táboráku venku.

soloJako malé dítě mě vždy uchvacovala babiččina invence, se kterou zapalovala komplikovaný hořák prastaré karmy. Sirka dovnitř nedosáhla, zapalovač už vůbec ne. Babička si vždy klasickou zápalkou zapálila dřevěnou špejli a s pocitem vítězství přesunula oheň až do útrob karmy. Dnes už těchto „vylepšováků“ naštěstí není potřeba.

solo2Novinku Teleskopický zapalovač SOLO uvítají jak milovníci svíček všeho druhu (například takové ty velké, venkovní jsou nádherné, ale hůře se zapalují), tak i klasičtí táborníci, kteří si pobyt v přírodě rádi zpestřují táboráky. Zapalovač je po zasunutí teleskopického hořáku malý, má bezpečnostní pojistku a pohodlně se vejde třeba do malé kapsy batůžku. 4 barevná provedení nabízejí výběr dle vlastního vkusu - červená, světle zelená, tmavě zelená a modrá.

Teleskopické zapalovače SOLO jsou k dostání například v prodejní síti Billa, Tesco, Ahold, Hornbach a UNI HOBBY za cenu od 44,90 Kč.

Více na www.solo.cz.

solo3

Reklama