Také vás přivádí k šílenství schránka narvaná barevnými letáčky, ač tam máte jasně čitelnou cedulku LETÁKY NE!!!? Také přepínáte televizi, jen se tam objeví stupidní šoty, v nichž se vás kočky s perfektně vypracovanými těly snaží přesvědčit, že jim k tomu, aby měly břicho jak valcha a mohly se navléknout do miniaturních plaveček, stačil masážní pás, kousek náplasti nebo zázračná pilulka? 

Neříkejte, že vás nikdy nezviklal pohled do vašeho kuchyňského arzenálu?
Přece ten robot, co jste dostala jako svatební dar, je obrovské monstrum, pánev připaluje, nože jsou tupé a lívance se vám nikdy nepovedou?
A vy byste také chtěla skvěle nakrájenou, rozdrcenou nebo odšťavenou zeleninu a pokrmy úhledné jako z kuchyně pětihvězdičkového hotelu!

A co teprve vysavače, utěrky a čističe! Bez nich budete mít doma vždy nepořádek, anebo se při uklízení běžnými prostředky zbytečně nadřete. Teď můžete jen lusknout prsty a kouzelný Džin z lahve to za vás zařídí.

Důchodkyně, co má kosmodisk, poskakuje jako křepelka, do té doby se nemohla ani pohnout. Věrohodně se vám představí a pak rozjede svou naučenou písničku: „Pevný pás mi stáhne páteř tak, že ji vůbec necítím, a tudíž nemám žádné bolesti a mohu dělat věci, na které jsem už zapomněla!" Přitom nikde není vysvětleno, na jakém principu to funguje, ale nekupte to, když to můžete do třiceti dnů vrátit.

No a proč kupovat drahou postel, když si můžete za pár šupů nafouknout matraci, která vydrží i přejezd těžkotonážního vozidla? To se může hodit. Co kdyby jste si náhodou chtěla ustlat někde v lese, nedaleko kamenolomu? 

Ale nejen domácnost, ale i hlad po vkusné hudbě můžete ukojit. Stačí, když si zakoupíte cédéčko všemi tak oblíbené a milované dvojice Evy a Vaška. Co na tom, že jste o nich nikdy neslyšela, a z rychlého průzkumu, který jste provedla, je nezná nikdo ve vašem okolí. Píseň Bílá orchidej vám zní v uších čím dál tím častěji. A to už prosím díky vděčným posluchačům obdrželi platinovou desku a postavili vilu! Budiž jim to přáno.

Jenže, když se podívám do marketingových průzkumů, zjistím, že teleshopping v naší zemi velkou popularitu nemá, lidé nejsou spokojeni s výrobky, kontroloři ze Státní obchodní inspekce zjistili, že mnoho výrobků je nejen závadných, ale dokonce životu nebezpečných. Přesto vím, že dnes nebo zítra na mne opět z poštovní schránky spolu se složenkami vykoukne nějaký ten „provařený“ obličej a bude mi nabízet další super výrobek. A já? Nekoupím! I kdyby se přetrhli – nekoupím!
Ale kdo tedy ty pomocníky v domácnosti a jiné extra věci kupuje?

Nakupujete v teleshoppingu?
Věříte reklamám na super výrobky?
Myslíte si, že se to vyplatí?
Už jste si koupila
zaručeně „super“  výrobek z teleshoppingu?
Jaké s nimi máte vy nebo vaše okolí zkušenosti?
Lezou vám reklamy a letáčky na nervy a proč?
Klesli ve vašich očích Zedníček, Švandová a Bohdalová?

Napište nám na redakce@zena-in.cz a my vám pošleme zaručeně skvělý dárek :-)
                                                                                                       

Reklama