Milá redakce Ženy-in,

nejdříve všechny moc zdravím a ráda bych se podělila o svůj příběh. Máme úplně obyčejnou kočičku, zatoulané koťátko, které si nás v roce 1999 vybralo a už u nás zůstalo. Nyní, když jsme s manželem zůstali doma sami, děti mají už své rodiny, je to naše chlupaté miminko.

Miminko Didánek ví, že může všechno, a také toho využívá. Jsem stále doma, jsme na sebe moc zvyklé. Říkám, že jsme jak siamská dvojčata, srostlá srdíčkem.

Na podzim poprvé nepřišla dvě noci domů, to se nikdy nestalo. Věděla jsem, že je zle. Úplně jsem to cítila, ale i když jsme hledali s manželem všude, nikde nebyla. Stále jsem čekala u okna a vyhlížela, v duchu jenom volala, spíš křičela: „Kde jsi Didulko!!!“

Já si ji opravdu telepaticky přivolala. Ráno ji manžel našel ležet na dvoře, nemohla chodit. Na veterině nám řekli něco strašného!!! Buď operace za několik tisíc, nebo...!!! Vůbec jsme neváhali, i když jsme ji museli odvézt až do Uherského Hradiště k ortopedovi (asi 80 km od nás), je Didulka dnes zdravá.

Museli jí uřezat celý kloub na zadní nožičce. Kdo neví, že byla na tak těžké operaci, nepozná, že trošku kulhá. Teď už lumpačí jako kdysi. Ví, že ji máme strašně rádi a vrací nám to.

Je to prostě naše kočička. Tímto bych také moc ráda poděkovala všem veterinářům, protože kdyby je zvířátka neměly, nám lidem by bylo moc úzko u srdíčka.

Krásný den přeje

japa


Děkujeme za pěkný příspěvek, naštěstí s dobrým koncem :)

Vždycky, když vrážím další tisíce do rentgenů a vyšetření, protože si moji čtyřnožci něco provedou, lituju, že neexistuje zdravotní pojišťovna pro zvířata - alespoň já o žádné nevím. Těm mým lumpům by se vyplatila.

A sestra má voříška, který může směle kandidovat na nejdražšího psa - zlomená noha, přetržený kolenní vaz, střevní potíže... Kolik ta už ,,do ní" nastrkala peněz :)

Ale co by člověk pro svoje mazlíky neudělal :).

A jak jste na tom Vy, milé ženy-in? Kolik jste ochotny investovat do svých miláčků? Přijdou Vám veteriáři drazí? A jaké s nimi máte zkušenosti?

Napište mi na redakce@zena-in.cz!

Reklama