Prostřednictvím fotografií, které jsou součástí příspěvku od čtenářky telelot, se podívejte na neuvěřitelnou vlasovou proměnu (vlastně nejen vlasovou)

Dobrý den, posílám příspěvek na dnešní téma „Vlasy“ a také fotky (před změnou a po změně)

Vždycky jsem záviděla spolužačkám dlouhé vlasy, ale tátovi se nelíbily a tak jsme pravidelně (ještě bratr a sestra) museli k holiči, a to navíc k pánskému, ten byl levnější - „kus“ za 6,- Kč. Bohužel nás ostříhal téměř stejně, takže málokdy bylo poznat, kdo z nás je holka a kdo kluk:o(

S odchodem na střední školu jsem se tomuto zavedenému rituálu vzepřela a pěstovala jsem si dlouhé vlasy bez zásahu kadeřníka až do svých 36 let. Ze začátku to bylo pohodlné, culík, copánek,  čelenka, po umytí nechat volně uschnout. Taky jsem za ta léta dost peněz ušetřila, občas jsem si přistřihla konečky, jinak jsem nevyzkoušela nikdy ani melír. Jenže už jsem pomalu ve „svém“ věku cítila, že je čas na změnu, ovšem sama jsem neměla odvahu.

Pak se ve všech časopisech vyrojily různé „Proměny“, byla jsem překvapená, jak kadeřník i vizážista umí „vykouzlit“ úplně jinou ženu. Účastním se různých soutěží, v časopisech i na internetu a světe div se, jednu takovou „proměnu jsem taky vyhrála, takže jsem si řekla: „Teď a nebo nikdy“.

Manžel nebyl moc nadšený, moje dlouhé vlasy (do půli zad) měl rád:o) a nedovedl si představit, jak budu vypadat. Přesto jsem to riskla a na třídní sraz 20 let od maturity jsem dorazila nakrátko, s přelivem, vyžehlenými vlasy a mojí změnu image ještě podtrhovaly výrazné modré brýle. Spolužačkám se změna moc líbila, dvě mě dokonce nepoznaly. A doma? Z proměny, která se konala v Praze, jsem přijela večer, zazvonila a čekala. Otevřel mi manžel a povídá: „Dobrý večer slečno, koho hledáte...??“ Vtipálek, že? Ale byl moc spokojený, že má „novou babu“ :o):o)

telelot

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

tablo

fotodva

promena

promenadva

________________

A na té druhé fotografii, to jste opravdu také Vy?!? Neuvěřitelné! Tak tomu říkám proměna. Nádherné! Vůbec se nedivím, že Vás manžel nepoznal. Opravdu moc Vám to sluší. A ta slečna vedle Vás, to je předpokládám ta holčička na klíně? Taky skvělá proměna!
Krásný víkend a děkuji za poslání!
Saša

Dnes máme krásné ženské téma: Vlasy / Jakou nejhorší šílenost jste kdy měla na hlavě?

  • Barvíte se? A sama nebo u kadeřnice? (holičky)
  • Stříhala jste se někdy i sama?
  • Volíte letos nový jarní sestřih?
  • Líbí se vám dlouhé nebo krátké vlasy?
  • Po jakých vlasech jste toužila a ono nic?
  • Jste spokojená se svými vlasy?
  • Češete si drdoly?
  • Vyhovuje vám ježek?
  • Mluví vám manžel, partner, přítel do vašeho účesu?

To je rozsáhlé téma.
Pište prostě vše, co chcete – a klidně posílejte i fotografie!

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu s pisatelek odměním pěkným dárkem: vlasovou kosmetikou GLISS KUR , obsahující šampon a zábal. (můžu potvrdit - obojí výborné)

vlasy

Reklama