První čtenářský příspěvek dnes zaslal čtenář Jarda. Dočtete se v něm, jak dopadla výměna reálného telefonu za dětskou hračku. Více, když otevřete tuto novinku...

Pobavte se při čtení příspěvku čtenáře Jardy k dnešnímu tématu. Zkoušeli jste někdy z legrace vyměnit kamarádovi telefon za dětskou hračku?

Telefonem k utuzeni pratelstvi

Byli jsme s kamaradem Honzou uz dlouhou dobu nastvani, vzdycky kdyz nas treti kamarad Karel vytahl z kapsy telefon uprostred zabavy a zacal si s nekym telefonovat. Jako rizenim osudu, jedno z mych pokrokuchtivych ditek obdrzelo k narozeninam repliku mobilniho telefonu nachlup stejneho s mobilem, ktery vlastnil nas ne priliz spolecensky zalozeny pritel Karel.
 
Dabelsky plan, jak Karla  odnaucit spatnym mravum, jsme  vymysleli behem jedne flasky vina. V sobotu budem u me na chate sedet po veceri na verande, jako obycejne. Par sklenicek vina a jako vzdycky, diskuze o vsem moznem. To by v tom byl cert, aby Karel v nejake chvili nevytahl z kapsy telefon a nevzpomel si, ze zrovna ted musi nekomu zavolat. V te chvili jeden z nas (kdo bude nejbliz) mu vytrhne telefon z ruky a se slovy „uz nas s tim tvym telefonem se..s“ ho hodi do reky. Samozrejme, ze soucast planu byla i vymena praveho telefonu za atrapu (tu jsme neodcizili memu synovi, ale koupili v hrackarskem oddeleni Teska).
 
Honza bez obtizi telefony v kapse Karlova saka vymenil a aby nahodou skutecny telefon neprozradil nas plan, ulozil ho Honza v Karlove tasce v predsini. Vecer probihal jak jsme predpokladali, ale Karel porad nic. Uz to vypadalo na uplne fiasco, kdyz Karel najednou sahl do kapsy a vytahl telefon.
 
„Uz nas s tim svym telefonem se...s“ zarval jsem podle umluvy, vytrhl mu telefon z ruky a hodil do reky.
 
„Ses potroble nebo co? napred ze me delas vola s nejako hracko a ted sem ku...a prisel vo telefon“
 
Jak se pozdeji ukazalo, pri jedne navsteve WC zapipala v tasce smska a Karel vymenu odhalil. Cely vecer cekal co se na nej chysta, ale nepocital s mou rychlou akci.
Telefon jsme mu s Honzou koupili na pul, ale ted zijeme v napeti, co Karel vymysli jako odplatu na nas.

Jarda

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. dubna 2011: Mobilní telefony a vyzvánění

  • Zažila jste nějakou veselou historku s mobilem?
  • Máte specifické vyzvánění? A jaké?

Posílejte mi své příspěvky na toto téma dnes (11. dubna 2011) do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Posílat můžete buď své vyzvánění nahrané na server YOUtube a okořeněné nějakým vysvětlením, proč právě toto vyzvánění máte, anebo humorné historky s mobilním telefonem. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění a na získání dárku: oranžová mini USB dálkovou myš Saitek a modrá podložka pod ní značky DATALINE. Do předmětu vašeho mailu nezapomeňte napsat heslo (také níže).

mys

Reklama