Jak je vidět, apríl je mezi lidmi docela oblíbený. Vtipnou příhodu nám poslala i čtenářka Luneta.

Fórky s telefonem už dneska asi moc nezabírají, když má každý mobil. Ale dřív to určitě fungovalo. Moc děkuju za příspěvek, Luneto.


Dobrý den,

když mi bylo asi 12, měli jsme na podnájmu dva mladý kluky. Chodila jsem k nim každý večer hrát karty. Na Apríla jsem přiletěla dolů a Martinovi řekla, že má telefon. Ještě nebyly mobily. Přišel nahoru zvedl sluchátko a slyšel přerušovaný tón. Vrátil se. Tak jsem se ptala kdo mu volal. Prý už to položili, takže neví. Za chvíli volal můj táta, že má telefon. Tak honem běžel, ať mu to zase nepoloží. Na vrchu mu vysvětlili, že je to apríl. Mezi tím jsem se domluvila s tím druhým. Martin přišel naštvanej a že dostanu. Před náma ležely v misce brambůrky, který jsme jedli, tak jsem se mu omluvila a nabídla sáček ať si taky vezme. Sice neochotně cosi zabručel, ale sáhl do sáčku a vytáhl papírovou brambůrku. V tu chvíli jsem už pelášila nahoru a jen slyšela nadávky jednoho a smích druhého.

Luneta

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Tématem dnešního dne jsou: Aprílové vtípky

  • Co si myslíte o aprílu?
  • Máte ráda aprílové žertíky?
  • Vymýšlíte legrácky pro své příbuzné a známé?
  • Pamatujete si na nějakou historku, jak jste někoho nachytaly?
  • Nachytal někdo vás?
  • Jaký byl letošní velikonoční apríl?

Pište, budu se těšit na vaše příspěvky a klidně i fotky. Jedna z vás tentokrát získá „aprílový“ dárek, balíček od Gabriella Salvete, kde je řasenka a čtyři barevné laky na nehty STARS. Máte se na co těšit. Příspěvky posílejte dnes do 14.30 hodin na známou adresu redakce@zena-in.cz, heslo je APRÍL. Moc vám děkuju!

lak

Reklama