Nedávno, ještě za časů Telecomu, běžela v Tv reklama na vysokorychlostní internet. Připojit se prý může každý myslivec. Jistě si na to pamatujete. Mám syna v Březolupech u Zlína, a ten se tedy v žádném případě připojit nemohl. Telecom o tento kout Moravy jaksi neměl zájem.

Namíchla mě ta reklama, přišla mi klamavá, tak jsem se rozhodla jen tak pro forma napsat Telecomu e-mail, jakže to s tou reklamou je, když syn se připojit nemůže, kdežto každý myslivec ano. Odpověděli mi asi za 14 dní, že v dané lokalitě není zájem. Zase mě namíchli, vím že tam jsou všichni naštvaní, kdo může, pořizuje si pomalejší Wifi. Napsala jsem Telecomu znovu, že se mýlí, že zájem naopak je. Tentokrát mi odpověděli obratem, že se mnou jednat nebudou, ať pošlu synovu e-mailovou adresu, že odpoví jemu.

Tak to už byl vrchol! Napsala jsem tomu ignorantovi, co si se mnou dopisoval: jelikož syn nemá internet, nemá tudíž ani e-mail! Co na to říkáte?
Dnes má syn Wifi a Telecom je v Neumětelech.                               

Hysteria


Musím říct, že tohle je také příznačné. Zrovna tahle firma a její služby zákazníkům... To je námět na román. Ale napsala jste mu to hezky.  Takhle na ně!

Jestli chcete vyhrát lístky na flamenco, klikněte SEM!

Reklama