Již více než sto let se celé generace spoléhají při praní prádla na prací prášky značky Persil. Teprve před pár lety se na trhu objevila i jeho tekutá varianta v podobě pracího gelu, která si získává stále více příznivců. Nyní Persil přichází s novou vylepšenou řadou moderních tekutých pracích prostředků pro rodiny, které myslí na budoucnost. Nový Persil Plus Gel od společnosti Henkel ČR spojuje vynikající prací účinek s jemnou péčí o tkaniny a barvy – výsledkem jsou dokonale čisté, zářivé a svěží oděvy.

Vylepšené a vysoce účinné složení pracího prostředku Persil Plus Gel obsahuje novou kombinaci enzymů a tenzidů, které působí zejména na mastné a mléčné skvrny, ale současně jsou šetrné k textiliím a jejich barvám. I po opakovaném vyprání si prádlo uchovává svou svěžest a jas.

Tekutý prací prostředek Persil Plus Gel se velmi rychle rozpouští ve vodě i při nízké teplotě 30 °C a okamžitě působí i na ty nejodolnější nečistoty. Dosažení pracího účinku při tak nízkých teplotách pomáhá chránit barvy i vlákna tkanin. Protože se velmi dobře rozpouští ve vodě, je vhodný i pro ruční praní.

Persil Plus Gel v sobě spojuje všechny výhody pracího prášku, avšak na prádle po sobě nikdy nezanechává žádné stopy. Dokonce ani v dávkovací zásuvce vaší pračky nezůstanou žádné zbytky prášku. Navíc zůstane vaše prádlo dlouho po vyprání nádherně svěže voňavé.

Persil Plus Gel je koncentrovaný, takže menší množství tohoto prostředku vám vystačí na více dávek praní. To je šetrnější k životnímu prostředí. Další výhodou je menší balení, což spotřebitelé ocení vždy, když si z obchodu odnášejí menší a lehčí balení pracího prostředku. Navíc je lahev s gelem doma v koupelně mnohem skladnější než velké balení pracího prášku. Pro vaši představu – 1,5 l balení pracího gelu obsahuje 20 pracích dávek. To je stejný počet, jako je ve 2 kg balení prášku.

Ačkoli je stále mnoho rodin, které používají na praní klasické prášky, používání tekutých pracích prostředků si získává postupně větší oblibu. Souvisí to se zvyšující se životní úrovní a změnou životního stylu. V tomto ohledu se přibližujeme západní Evropě, kde se v loňském roce pro tekuté prací prostředky namísto práškových rozhodly dvě pětiny lidí.

Nový vylepšený Persil Plus Gel najdete v krásných atraktivních lahvích, které vám dobře padnou do ruky. Vybrat si můžete ze čtyř variant:

Ø       Persil Gold Plus Gel

Persil Gold Plus Gel pomáhá odstraňovat odolné skvrny na bílém prádle již při 30 °C. Jeho nové vylepšené složení je účinné zejména při odstraňování skvrn od čokolády a dalších mastných nečistot.

Ø       Persil Color Plus Gel

Vylepšený Persil Color Plus Gel dosahuje maximálního pracího účinku již při teplotě 30 °C, takže si můžete být jisti, že oděvy neztratí nic ze své svěžesti a jasných barev. Pomáhá odstraňovat odolné skvrny, zatímco barvy zůstávají jasné a čisté.

Ø       Persil Color Plus Gel Freshness by Silan

Tuto variantu ocení všichni, kteří dávají přednost intenzivnějším vůním. Persil Color Plus Gel Freshness by Silan v sobě spojuje nejoblíbenější vůně aviváže Silan v kombinaci se všemi výhodami vylepšeného a vysoce účinného pracího prostředku. Odstraňuje nečistoty, osvěžuje barvy a chrání tkaniny.

Ø       Persil Sensitive Universal Plus Gel

Výrazně upravené složení prostředku Persil Sensitive Universal Plus Gel je ideální pro praní jak barevného, tak i bílého prádla. Tato varianta je vhodná i pro lidi s citlivou pokožkou – současně si ale umí poradit i s odolnými nečistotami. Persil Sensitive Universal Plus Gel je dermatologicky testovaný prací prostředek, který je stejně tak jemný k prádlu jako k vaší pokožce.

Novou vylepšenou řadu tekutých pracích prostředků Persil Plus Gel si na pultech obchodů můžete zakoupit od září. Všechny varianty jsou vhodné pro moderní rodiny, které ocení pohodlnost tekutých pracích prostředků bez jakýchkoliv ústupků v konečné kvalitě.

Všechny varianty jsou k dostání v 1,5l balení za doporučenou cenu 179 Kč a  4,5l balení za doporučenou cenu 549 Kč.

 

Reklama