Gliss Kur Liquid Silk Hedvábí je ztělesněním výjmečnosti, okouzlení a krásy.
Tato mimořádná látka s nádechem luxusu je vám teď k dispozici v tekuté podobě díky inovativní produktové řadě Gliss Kur Liquid Silk.

Speciálně vyvinutá receptura obsažena v šamponu, kondicionéru a regeneračním spreji obsahuje tekuté výtažky z hedvábí, které každodenně dodají vaším vlasům okouzlující lesk a hedvábnou jemnost a hladkost.
Hedvábí je zvláštní látkou. Již pouhá myšlenka na něj nás často rozechvěje. Nezáleží na tom, jestli je použito na slavnostní večerní róbě, elegantně ušitých šatech, spodním prádle nebo v kosmetice či prostředcích péče o tělo.

Mnohé ženy si ovšem stěžují, že mají křehké vlasy, které prostě nemají lesk.
Vlasy vypadají slabé a mdlé.
Je proto přirozené, že čím dál tím víc žen touží po takové péči o vlasy, která by jim dodala hedvábný lesk.

A právě tyto kvality nám nabízí hedvábí – je úhledně hladké, jemné, příjemné na dotyk, s krásným a jasným leskem.
Z toho důvodu si pořiďte novou řadu péče o vlasy Gliss Kur Liquid Silk s hedvábnými proteiny. Jejich působení je zajištěno prostřednictvím inovativní receptury Liquid Silk Formule, která využívá dvě hlavní složky hedvábí, jež společně s pečujícím prostředkem Gliss Kur Scan Repair Komplex efektivně pečují jak o povrch vlasu, tak o jeho vnitřní strukturu. Každá aplikace Gliss Kur Liquid Silk je vlastně dotykem jemnosti, hedvábného lesku a hladkosti – jinými slovy, vlasy jako hedvábí.

Nová produktová řada Gliss Kur Liquid Silk nabízí inovativní technologii, splňující nejvyšší požadavky na moderní péči o vlasy.
Obsahuje tyto produkty:

- Gliss Kur Liquid Silk šampon - pro každodenní dávku hedvábí 
- Gliss Kur Liquid Silk smývatelný balzám - dodává vlasům hedvábný lesk a usnadňuje jejich česání a úpravu 
- Gliss Kur Liquid Silk regenerační sprej - pro obzvláště rychlou a jednoduchou péči o vlasy. Z vlasů se neoplachuje a dává jim hedvábnou jemnost.

Hedvábně lesklá produktová řada Gliss Kur Liquid Silk je vám k dispozici v drogeriích a prodejnách kosmetiky.